Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

Garth Brooks ohlasuje nové album „Triple Live“ - zistite, ako si ho môžete stiahnuť zadarmo!

Garth Brooks vychádza s novou hudbou a všetci fanúšikovia jeho živých vystúpení si prídu na svoje.

Je to preto, že superhviezda krajiny, ktorá získala Grammy, práve oznámila nadchádzajúce vydanie Triple Live , živé CD s tromi CD skladbami zaznamenanými počas jeho svetového turné, ktoré odštartovalo v roku 2014 a skončilo minulý rok.

Ako Valiaci sa kameň správy , Triple Live nadväzuje na jeho predchádzajúce Double Live , ktorý dokumentoval jeho trhák svetového turné z rokov 1996 - 1998.SÚVISIACE: Garth Brooks debutuje s novou piesňou, odosiela emotívne výkriky do #MarchForOurLives organizátorka Emma Gonzalez: „Nenechajte nenávist vyhrať“

Zatiaľ čo zoznam všetkých skladieb ešte nebol predstavený, sada s 26 skladbami a troma diskami sľubuje obmedzený mix fanúšikov, ktorý poslucháčovi umožní prispôsobiť si svoj posluchový zážitok výberom mixu, ktorý počuje skupina na pódiu. alebo výber možnosti počúvania uprostred davu na zemi.

Dátum vydania Triple Live nebolo oznámené, ale fanúšikovia si budú môcť stiahnuť bezplatnú kópiu na adrese ticketmaster.com/garthbrooks pomocou kódu na stiahnutie, ktorý Brooks odhalil počas pondelňajšieho vydania svojej série na Facebooku Inside Studio G.

Brooks medzitým nečaká dlho na to, aby sa dostal späť pred fanúšikov. Pozri si video nižšie, v ktorom v októbri ohlasuje svoj vôbec prvý koncert na Notre Dame v Indiane. Pozerať:

Kliknite a zobrazte galériu Najlepšie platené hviezdy sveta

Ďalej snímka