Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Lana Lang

Bývalá hviezda Smallville Kristin Kreuk hovorí o obsadení Emmanuelle Chriqui, pretože Lana Lang je „úžasná“

Kristin Kreuk hrala stredoškolskú priateľku Clarka Kenta Lanu Langovú počas siedmich sezón v Smallville a je pripravená odovzdať pochodeň ďalšej herečke, ktorá bola obsadená ako rovnaká postava v novej sérii inšpirovanej Supermanom: Emmanuelle Chriqui.

Ako TVLine uvádza, že kameru Entourage bude hrať Lana v pripravovanej televíznej dráme Cerman Superman & Lois, ktorá má byť debutovaná začiatkom roku 2021.

Nová séria nasleduje po stopách filmu Lois & Clark: The New Adventures of Superman, ktorá sa vysielala v rokoch 1993 - 1997 a predstavovala Deana Caina ako Man of Steel a Teri Hatcherovú ako investigatívnu reportérku Lois Lane.SÚVISIACE: Televízny seriál „Superman a Lois“ by sa mohol pripojiť k Arrowverse

V novej sérii úlohy obsadia Tyler Hoechlin a Elizabeth Tulloch, ktoré už stvárnili postavy v Supergirl.

Rozprávanie s TVLine , Kreuk povedala, že je skvelé vidieť jej jednorazovú postavu naživo.

O tejto šou neviem veľa, ale vyzerá to, že to bude veľká zábava, povedal Kreuk. Je to skvelá postava a vďaka slobode, ktorú teraz tvorcom poskytujú komiksové postavy, si myslím, že ju môžu upraviť a prispôsobiť do modernejšej polohy vo svete.

SÚVISIACE: Crossover „Superman“ a „Batwoman“ je plánovaný na rok 2021

Chriqui’s Lana bude mať tridsať / štyridsať rokov, vo veľmi odlišnej etape svojho života, ako keď ju Kreuk hrával ako tínedžerku.

Predstavujem si, že Lana je veľmi odlišná postava v inom vesmíre, povedal Kreuk. Som nadšený, že ... sa dopočujem o tom, ako ju šou zobrazuje. Je to zaujímavá postava v kánone, takže nechať ju, aby mala v tejto novej šou hlavnú rolu, je úžasné.

Pokiaľ ide o obsadenie jej kolegyne Kanaďanky Chriqui, je Kreuk all in. Je úžasná a veľmi pekne, dodala. Som si istý, že bude v poriadku.

Napriek tomu, že Kreuk priznáva, že už po celé tie roky necíti intenzívne spojenie s Smallville, je nadšená, že vidí, akým smerom sa budú postavy uberať Superman & Lois.

SÚVISIACE: Správa: Henry Cavill sa vráti ako superman

Je tak zábavné nechať sa „Smallville“ začleniť do aktuálnych komiksových šou, povedala. Cítime sa, akoby sme boli v kontinuu, ktoré je skutočne prehľadné.

Chcel by sa Kreuk zapojiť do tohto kontinua tým, že by mohol hrať v jednej z šou The CW’s Arrowverse? Áno, úplne, podľa toho, čo to bolo, vyhlásila. Bola by to taká zábava.

Kliknite a zobrazte galériu Obľúbené predstavenia superhrdinov ET Canada

Ďalej snímka