Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

Foo Fighters vytiahnu najlepší Rickroll, ktorý kedy zažil, a to prostredníctvom celého hudobného festivalu

Účastníci predstavenia Foo Fighters na tohtoročnom letnom letnom festivale Sonic v Tokiu vedeli, že zažijú nejaký vysoko oktánový rock, ale len málo vedeli, že budú vystavení aj jednej z najepickejších žartov v histórii hudby - a našťastie bolo to zachytené na video (vyššie).

Dámy a páni, Grohl slávnostne zaznel, privítali by ste, prosím, nášho nového najlepšieho priateľa: Rick Astley.

Po rýchlom objatí Grohl dodal: Toto je blázon. práve som ho stretol pred dvoma minútami.S tým Astley schmatol mikrofón a vo svojom najlepšom heavy-metalovom výkriku zakričal: Poď, matičko!

SÚVISIACE: Foo Fighters sa pripojili k Perrymu Farrellovi na titulnej stránke Jane’s Addiction na Epic Club Show

S tým sa Grohl a skupina (potom, čo sa prestali smiať) pustili do Astley’s Never Gonna Give You Up a priniesli mimoriadne rockové stvárnenie hitu z roku 1987, ktorý priniesol pravdepodobne najtrvalejší mem na internete.

Máte pravdu: Rick Astley a Foo Fighters práve Rickrollovali celý hudobný festival.

Nie je to prvýkrát, čo Grohl a spol. preukázali svoje odborné znalosti v spoločnosti Rickrolling. Ešte v roku 2015 skupina Rickrolled protestovala neslávne známou baptistickou cirkvou Westboro, ktorá sa stala slávnou pre svoju rétoriku proti homosexuálom a sloganom Boh nenávidí f ** s. Pozerať:

Kliknite a zobrazte galériu 12 vysoko očakávaných augustových albumov

Ďalej snímka