Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hayley Hubbard

Tyler Hubbard z Floridy Georgia Line odhalil, že mal vazektómiu: „Naše ruky sú plné“ s tromi deťmi

Tyler Hubbard a jeho manželka Hayley Hubbard majú hotové vlastné deti.

Hubbardi odhalili, že člen kapely Florida Georgia Line nedávno dostal vazektómiu Ľudia časopis.

Tyler a Hayley sú rodičmi Luca Reeda (13 mesiacov), dcéry Olivie Rose (2) a novorodeného syna Atlasa Roya.

SÚVISIACE S DANOU: Tyler Hubbard a manželka Hayley z Florida Georgia Line vítajú dieťa č. 3

Sme za viac ako vďační za naše tri deti a sme si istí, že máme vlastné deti, povedala Hayley mag. Vždy sme cítili, že by sme si jedného dňa chceli adoptovať, ak Pán otvorí tieto dvere a načasovanie bude správne, ale zatiaľ máme plné ruky práce a sme vďační.Po zverejnení sladkej rodinnej fotografie na Instagrame sa Tyler nechal rozprávať fanúšikmi. Zatiaľ čo si mnohí všimli rozkošné kozliatka, ktoré boli na zábere, iní si všimli zmrznutý vak s hráškom medzi jeho nohami.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Instagram vs. realita v Hubbardovom dome. Prejdením prstom zobrazíte, ako to tu v skutočnosti vyzerá, a príbehy, v ktorých nájdete niektoré z našich zákulisí (a čo je potrebné na to, aby deti a manželia a psy sedeli a usmievali sa)Príspevok zdieľaný používateľom Hayley Hubbard (@hayley_hubbard) 13. októbra 2020 o 18:39 PDT

SÚVISIACE: Dvojročný spevák skupiny Florida Georgia Line, Tyler Hubbard, bol prevezený do nemocnice v deň splatnosti manželky

Hayley napísala, že Instagram vs. realita v Hubbardovom dome. Prejdením prstom zobrazíte, ako to tu v skutočnosti vyzerá, a príbehy, v ktorých nájdete niektoré zo svojich zákulisí (a čo je potrebné na to, aby deti a manželia a psy sedeli a usmievali sa).

Načo je hrášok? napísal fanúšik a vyzval Hayley na reakciu na smejúce sa emodži a nožnicové emodži.

Tyler a Hayley sa vzali v roku 2015.