Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Šéfovia filmu „Fear The Walking Dead“ vysvetľujú šokujúcu premiéru v sezóne 6 po zabití hlavnej postavy

Varovanie spojlera: Nečítajte, ak ste nevideli epizódu Fear the Walking Dead v nedeľu večer.

Nedeľná medzisezónna premiéra filmu Fear the Walking Dead bola udalosťou.

John Dorie (Garret Dillahunt) sa po úvahách o samovražde stretol s hrozným koncom.V epizóde John, Dakota (Zoe Margaret Colletti) a Morgan (Lennie James) úspešne prežili most plný chodcov potom, čo požiadali Johna o pomoc pri priehrade, Digitálny špión hlásené.

SÚVISIACE: Cast 'Fear The Walking Dead' hovorí o nadchádzajúcej šiestej sezóne počas Comic-Con @ Home

Nakoniec si John konečne uvedomil, že musí Dakote pomôcť vrátiť sa na správnu cestu, keď sa odhalila ako zabijakka Camerona (Noah Khyle).

Jánov priateľ Janis bol pôvodne za smrť obvinený a popravený.

Lennie James ako Morgan Jones, Garret Dillahunt ako John Dorie - Fear the Walking Dead. KREDIT: RYAN ZELENÝ / AMC

Lennie James ako Morgan Jones, Garret Dillahunt ako John Dorie - Fear the Walking Dead. KREDIT: RYAN ZELENÝ / AMC- KREDIT: RYAN ZELENÝ / AMC

Dakota, ktorá odhalila, že Morgana zachránila len preto, že chcela, aby bola jej sestra Virginia (Colby Minifie) mŕtva, Johna zastrelila a potom ho vytlačila z mosta. Napriek tomu, že pôsobil dojmom, že je mŕtvy, John sa znovu vynoril, len aby ho jeho manželka June (Jenna Elfman) našla a zistila, že je zombie. June so zlomeným srdcom ho potom musela bodnúť do hlavy, aby ho položila.

SÚVISIACE: Finálna sezóna „The Walking Dead“, ktorá sa bude vysielať toto leto

Povedal showrunner Ian Goldberg Zábava týždenne šokovej smrti: John Dorie bol vždy týmto neuveriteľným svetelným bodom, týmto optimistickým nádejným majákom v apokalypse a skutočne sme sa na Johna Dorie a Morgana dívali ako na počiatky tejto rodiny.

A vedeli sme, že vojna s Virgíniou a táto rodina, ktorá je na priepasti opätovného spájania sa, straty niekoho, kto je tak lepidlom a srdcom tejto rodiny, musia stáť všetky ostatní ľudia v pozícia, kde, ako sa teraz majú posunúť vpred, bez toho, aby niekto bol taký kritický k tomu, kým sú.

Dodal showrunner Andrew Chambliss, John Dorie je jednou z našich obľúbených postáv ... a Garret práve vykonal takú neuveriteľnú prácu, ktorá ho priviedla k životu, že to bola jedna z tých uvedomení, ktoré máte tam, kde ste ako: „Nie, prečo to musí byť všetci zapadnú na svoje miesto týmto spôsobom? “Myslím si, že ako spisovatelia prechádzame smútkom rovnakým spôsobom ako postavy a dúfame, že aj diváci.