Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Harry Potter

Hviezdy „Fantastických zvierat“ Eddie Redmayne a Ezra Miller o ich láske k Harrymu Potterovi

Dážď nezdržal fanúšikov od kanadskej premiéry filmu Fantastická zver a kde ich nájdete, keď sa po červenom koberci v Toronte prechádzali hviezdy Eddie Redmayne a Ezra Miller.

Najnovší členovia, ktorí vstúpili do J.K. Vesmír Harryho Pottera od Rowlingovej nemal nič iné ako pochvalu za čarodejníckych fanúšikov, ktorí priznali, že aj oni Harryho milujú.

Som veľký fanúšik Harryho Pottera, hovorí Miller (24) Rickovi Campanellimu. V niektorých ohľadoch som v tomto vesmíre od svojich siedmich rokov. Teraz už len môžem pokračovať. Je to požehnanie.SÚVISIACE: Eddie Redmayne odhaľuje, že sa zúčastnil predstavenia Kylo Ren v seriáli „Star Wars: The Force Awakens“

Ako fanúšička série Miller vie, aký dôležitý je svet, ktorý Rowlingová pre fanúšikov vytvorila.

Žijete étos Harryho Pottera. Stelesňujete morálku, tieto predstavy o vzájomnej láske a priateľstve, odvahe, hovorí o spôsobe, akým fanúšikovia prežívajú čarodejnícky svet.

Herec, ktorý hrá Credence Barebone - človeka, ktorý vedie protičarodejnícku organizáciu - pripomína, ako nadšený bol, keď počul, že dostal rolu vo filme Fantastická zver.

Bol to veľmi zvláštny okamih, keď bolo v tele toľko radosti, že som mohol prasknúť, hovorí. Nejako som mal chvíľu dočasné šialenstvo.

SÚVISIACE: Johnny Depp sa pripája k J.K. Pokračovanie Rowlingovej „Fantastická zvieratá“ - a môže byť dokonca aj v prvom filme

Je to sentiment, ktorý odráža predstaviteľ Redmayne a dodáva, že aj on je fanúšikom série.

Bol som veľkým fanúšikom filmov a kníh o Harrym Potterovi, a tak som trochu miloval teplo, úžas a kúzlo týchto filmov, takže viem, aký je to byť fanúšikom, vysvetľuje Redmayne. Tridsaťštyriročný herec hrá ako autor Newt Scamander v príbehu z 20. rokov 20. storočia v New Yorku, 70 rokov predtým, ako Harry, Ron a Hermiona preštudovali jeho učebnicu fantastických magických zvierat.

Som nadšený, že sú takí priaznivci, hovorí herec o fanúšikoch Fantastických zvierat.

Fantastické zvery a kde ich nájsť sa otvára 18. novembra.