Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

New England Patriots

Eugenie Bouchardová odpovedá na otázku vzťahu s dátumom na Twitteri v Super Bowl

Je to už rok, čo Eugenie Bouchardová prehrala stávku na Twitteri s Johnom Goehrkem, ale vyzerá to, že táto dvojica je si tak blízka, ako kedy slávila na Super Bowl LII.

Dvojica sa dala dokopy potom, čo sa Bouchard pochválila, že vie, že Atlanta Falcons na Super Bowl LI zvíťazí nad New England Patriots. V tom čase boli New England Patriots na turnaji Atlanta Falcons 28-3. Tím vedený Tomom Bradym sa nakoniec rozčúlil, ale až potom, čo Goehrke využil dôveru Boucharda, tweetoval:

SÚVISIACE: Eugenie Bouchardová túži odovzdať „bremeno Kanady“ ďalšiemu hráčovi

Zvyšok, ako sa hovorí, je história. Bouchardová túto stávku poctila tým, že šla na neformálne rande na zápas NBA, kde si myslela, že dvojica môže mať nenápadnú noc. Všetci vieme, ako to dopadlo.

Odvtedy táto dvojica vyvolala povesti o zoznámení, keď trávili spoločné prázdniny. Nedávno oznámili, že sa vrátia tam, kde to všetko začalo ako hostia NFL v Kanade.

Od nedele sa Bouchard podelil o pár momentov z dvojice, ktorá slávila udalosti pred zápasom, napríklad NFL Honors.

SÚVISIACE: Eugenie Bouchard Beats ‘Cheater’ Maria Sharipova

A podpichli ich trápne prevzatie Twitteru spoločnosťou NFL Canada.

Podľa očakávania bola dvojica zaplavená otázkami o ich vzťahu.

Dráždenie situácie je ... Bouchard nemal v skutočnosti šancu odpovedať na túto otázku, ale vzhľadom na to, že kanadskú tenisovú hviezdu počas leta uvideli visieť s hráčom NHL Jordanom Caronom, máme pocit, že sú títo dvaja iba rozkošní kamaráti.

Keď sa poučila z dobrého života, Eugenie dnes večer na mňa tweetla bez stávok, keď oslavovala víťazstvo Philadelphie Eagles nad New England Patriots 41-33 v Minnesote.

ET Kanada dohnala Eugenie minulý rok, keď servírovala niektoré svoje obľúbené Instagramové zlyhania so Sangitou Patel. Sledujte nižšie.