Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba, Ktorú Treba Vraždiť.

Eminem vydáva nové prekvapivé album, ospravedlňuje sa Rihanne za text Chrisa Browna

Eminem práve upustil od prekvapivého nového albumu a jedna zo skladieb ponúka Rihanne ospravedlnenie za starý priestupok.

Vo štvrtok o polnoci, CNN správy, Slim Shady prepustený Hudba, ktorú treba zavraždiť - strana B , ktorý je popísaný ako spoločník svojho 11. štúdiového albumu, Hudba, ktorú treba vraždiť .

SÚVISIACE S DANOU: „SNL“: Eminem urobí prekvapenie Cameo vo vianočnej tematike „Stan“ Parodie od Peta DavidsonaNa novom albume, ktoré produkovali Eminem a Dr. Dre, sa nachádzajú aj DJ Premier, Ty Dolla $ ign a Sly Pyper.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Marshallom Mathersom (@eminem)

Jednou z 16 nových skladieb na albume je Zeus, ktorá obsahuje ospravedlnenie Rihanne za niekoľko desaťročí starých textov, ktoré unikli minulý rok a v ktorých Eminem rapoval, že sa postavil na stranu Chrisa Browna po jeho vine vinnej z obvinenia z trestného činu útoku na Rihannu. .

Ale, ja, pokiaľ znova sľubujem, že budem čestný / A z celého srdca sa v novej piesni rapuje, Rihanna, Eminem. Je mi ľúto, za tú pieseň, ktorá unikla, Ri / It was not to give you griep. Bez ohľadu na to, bolo to so mnou zlé.