Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Filmy

Emily Blunt povedala nie pokračovaniu filmu „Edge Of Tomorrow“ Toma Cruisa, pretože je príliš zaneprázdnená

Emily Blunt je príliš zaneprázdnená pre Toma Cruisa.

Herečka nedávno odhalila, že musela odmietnuť herca v kategórii Top Gun, keď ju požiadal o zopakovanie úlohy v pokračovaní filmu Edge of Tomorrow, pretože mala plné ruky práce s natáčaním ďalšieho pokračovania Mary Poppins sa vracia a v hlavnej úlohe s thrillerom Tiché miesto manžela Johna Krasinského. .

Požiadali ma, aby som to urobil dva mesiace predtým, ako som začal „Mary Poppins.“ Tom bol ako: „Môžeš ísť na jeseň?“ A ja som povedal: „Nie, nemôžem ísť, hrám Mary Poppins. ako rok, kámo! Nemôžem robiť „Edge of Tomorrow“, hovorí Blunt IndieWire .SÚVISIACE: Emily Blunt je otvorená pokračovaniu filmu „Devil Wears Prada“

Od svojho prvého uvedenia v roku 2014 si film Edge of Tomorrow, ktorý režíroval Doug Liman, získal takmer kultový status a od svojho digitálneho a domáceho vydania si získal čoraz viac fanúšikov. Sci-fi film zasadený do časovej slučky, v ktorej hrozí, že invázia mimozemšťanov vyhladí obyvateľov Zeme, hrá Edge of Tomorow v úlohe Blunta ako legendárneho Angel Of Verdun, hrdinu vojny, ktorá je medializovaná.

Aj keď pre Blunt teraz nemusí byť správne načasovanie, určite má záujem zopakovať si svoju akčnú rolu.

Je to veľa pre všetky hviezdy, ktoré sa musia zosúladiť, aby boli všetci súčasne slobodní a pripravení robiť to súčasne, a dodáva, že Liman je už zaneprázdnený brainstormingom nového príbehu pre Blunt a Cruise. Doug Liman dostal úžasný nápad a je nadšený a musia ho len napísať. Bol tu scenár, ale teraz zhromažďujem v dielach ďalší.