Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Ellen berie prvú dámu Michelle Obamu na nákupy v drogérii, nasleduje Mayhem

Na január Michelle Obama už nebude prvou dámou, keď spolu s manželom POTUSOM Barackom Obamom opustia Biely dom, aby uvoľnili miesto ďalším obyvateľom.

To je miesto, kde prichádza Ellen DeGeneres a rozhodla sa podať ruku čoskoro FLOTUSU tým, že jej pomohla prispôsobiť sa bežnému človeku, a vzala Obamu na nákupy do drogérie CVS, aby jej pomohla dostať sa späť do rytmu normálnosti.

SÚVISIACE: Michelle Obama vyskočila na Beyonce a spieva s Missy Elliott v epickom „Carpool Karaoke“Michelle bude čoskoro z Bieleho domu a chcela som jej ukázať, ako nakupovať ako normálny človek, vysvetľuje DeGeneres. Je to ako osem rokov, čo bola na CVS. Ako som povedal, už to pre mňa bolo dlhšie. Minule som tam bol a nakupoval som antikoncepciu….

Samozrejme, ani DeGeneres, ani Obama nie sú tým, čo by ste nazvali pravidelnými ľuďmi, a nákupná cesta sa rýchlo zvrtne na hlúposť. Pozri sa: