Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Ellen Page hviezdy v seriáli Tales Of The City pre Netflix

Zdá sa, že Ellen Page našla v Netflixe pohodlný domov, čo zdôrazňuje aj jej práca na snímkach Príbehy mesta Armistead Maupin a The Umbrella Academy.

Po úspechu Page na The Umbrella Academy, prvá sezóna získala pozitívnu spätnú väzbu od mnohých kritikov a divákov, kanadská herečka nominovaná na Oscara hrá v novej limitovanej sérii streamovacej služby založenej na Maupinovej deväť románovej sérii s rovnakým názvom.

SÚVISIACE: Ellen Page priznáva, že jej niekto povedal, aby skryla svoju sexualituLaura Linneyová prevzala hlavnú rolu Mary Ann, ktorá sa vracia do dnešného San Franciska. Znovu sa stretla so svojou dcérou Shawnou (Page) a bývalým manželom Brianom (Paul Gross), uviedla agentúra AP. tlačová správa. Mary Ann, ktorá utiekla pred krízou stredného veku, ktorú vytvoril jej dokonalý život v Connecticute, sa rýchlo vťahuje späť na obežnú dráhu Anny Madrigal (Olympia Dukakis) ... svojej vyvolenej rodiny a novej generácie podivných mladých obyvateľov žijúcich na ulici 28 Barbary Lane.

SÚVISIACE: Ellen Page sa otvára o vydaní

V snímke Príbehy mesta figurujú Linney, rovnako ako Kanaďania Page, Gross a Victor Garber. Premiéru má 7. júna na Netflixe.