Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Ona Macpherson

Elle Macpherson predstavuje po boku svojich dvoch synov francúzsku Elle: „Tieto obrázky sú na celý život“

Elle Macpherson oslavuje 40 rokov modelingu vo veľkom štýle.

Na počesť tohto míľnika pózovala supermodelka (56) po boku svojich synov, 22-ročného Arpada Flynna Bussona a 17-ročného Aureliusa Cy Bussona, pre francúzštinu. To časopis.

Macpherson zdieľala pohľad na šírenie na Instagrame a odhaľovala, že jej bývalý manžel Gilles Bensimon natočil obálku.

SÚVISIACE: Elle Macpherson vystrelila späť na krutého trolla, ktorý ju obvinil zo zničenia tváre pomocou plastickej chirurgie: „Ja starnem ladne“

Modelka vo svojom titulku nazvala obrázky poctou rodine a oslavou dlho sa rozvíjajúcich vzťahov, priateľstiev, rodiny, lásky a života.Tieto obrázky sú na celý život, dodal Macpherson.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Gillesom Bensimonom (@gilles_bensimon)SÚVISIACE: Billy Joel hovorí, že Christie Brinkley a Elle Macpherson boli inšpirované dievčaťom z mesta

Obálka Macphersona, Arpada a Aurelia je súčasťou série pre francúzštinu To 75. výročie predstavenia ďalších dvojíc matiek a detí ako Jane Birkin a jej dcéry Charlotte Gainsbourg a Lou Doillon, Isabelle Huppert a Lolita Chammah a ďalších.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný ELLE (@ellefr)

Macpherson zdieľa Arpad a Aurelius s francúzskym finančníkom Arpadom Bussonom.