Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Ed Sheeran

Ed Sheeran a manželka Cherry Seaborn vítajú dievčatko - pozri jej rozkošné meno

Ed Sheeran a jeho manželka Cherry Seaborn minulý týždeň privítali svoju dcérku Lyru Antarctica Seaborn Sheeran.

Spevák, ktorý oznámil, že si v decembri opäť dáva pauzu od sociálnych sietí, zdieľal vzácnu správu na Instagrame s oznámením narodenia.

Sheeran zverejnil obrázok maličkých ponožiek a prikrývky spolu s titulkom: Ello! Krátka správa odo mňa, pretože mám niekoľko osobných noviniek, o ktoré som sa s vami chcel podeliť ... Minulý týždeň Cherry s pomocou úžasného doručovacieho tímu porodila našu krásnu a zdravú dcéru - Lyra Antarctica Seaborn Sheeran.Sme do nej úplne zamilovaní. Mame aj dieťaťu sa darí úžasne a my sme tu v oblaku deväť. Dúfame, že v súčasnosti môžete rešpektovať naše súkromie. Veľa lásky a uvidíme sa, až bude čas sa vrátiť, Ed x.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Ahoj! Krátka správa odo mňa, pretože mám niekoľko osobných noviniek, o ktoré som sa s vami chcel podeliť ... Minulý týždeň Cherry s pomocou úžasného doručovacieho tímu porodila našu krásnu a zdravú dcéru - Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. Sme do nej úplne zamilovaní. Mame aj dieťaťu sa darí a my sme tu v oblaku deväť. Dúfame, že v súčasnosti môžete rešpektovať naše súkromie. Veľa lásky a uvidíme sa, až bude čas vrátiť sa, Ed x

Príspevok zdieľaný používateľom Ed Sheeran (@teddysphotos) 1. septembra 2020 o 1:01 PDT

SÚVISIACE: Ed Sheeran venoval svojej bývalej škole 289 000 dolárov

Sheeran a Seaborn zviazali uzol v roku 2018, ale je známe, že svoj vzťah udržiavajú v súkromí.

Slnko informovala o novinkách pre deti minulý mesiac , predtým Nás týždenne potom povedal zdroj, ktorý im povedal: Údaje o pohlaví dieťaťa a termíne splatnosti uchovávajú iba pre rodinu, a to až po narodení dieťaťa, čo bude čoskoro.

Ed bude skvelý otec. Miluje deti a svoj veľký domov postavil v Suffolku v Anglicku s plánom založiť rodinu.

Sheeran, ktorý si nedávno pripísal meno Seaborn za to, že vedie oveľa zdravší životný štýl, sa začal stretávať so svojou detskou láskou, ktorú stretol v škole, ešte v roku 2015. Pár oznámil svoje zásnuby v januári 2018, neskôr sa v tom roku zosobášil v Sheeranovom statku vo Framlinghame vo Veľkej Británii

Kliknutím zobrazíte galériu Hollywoodsky boom pokračuje

Ďalej snímka