Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Manželstvo

Donnie Wahlberg, Jenny McCarthy O tom, prečo je manželstvo po druhýkrát lepšie

Päť rokov po uviazaní uzla na ohromujúcom ceremoniáli plnom červených ruží v Illinois, Donnie Wahlberg odviezol Jenny McCarthyovú na slávnostný ceremoniál obnovenia prekvapivého sľubu pri príležitosti ich výročia.

Po návrate do Turks a Caicos, kde sa zasnúbili v apríli 2014, sa manželia znovu zaviazali, keď si McCarthy obliekla hlboké ružové šaty a Wahlberg oblečený v bielom.

Boli sme na dovolenke, keď som jej ponúkol seba a Evana, môjho nevlastného syna, a vraciame sa doslova na to isté miesto, takže to bude naozaj zvláštne, povedal nám nedávno Wahlberg pri plánovaní tajného úteku. Presné plány zatiaľ nepozná.

Pár začal randiť v roku 2013 a uviazal si uzol v hoteli Baker v St. Charles v Illinois, kde všetci spolužiaci Wahlberg’s New Kids on the Block sledovali, ako McCarthy kráča uličkou v nádherných šatách Di Santo bez ramienok.

Foto: Brian Babineau / Instagram @brian_babs_babineau

Foto: Brian Babineau / Instagram @brian_babs_babineauKeď sa zamyslíme nad piatimi rokmi, Wahlberg tvrdí, že manželstvo je druhýkrát oveľa lepšie. Netušil som, o koľko by to bolo lepšie, hovorí. Každý deň je to lepšie a lepšie! To bola pre nás vec navždy a my sme plne oddaní vzťahu. Pracujeme na tom neustále. Keď sa pozriem späť na prvý a druhý ročník, myslím na to, ako ďaleko sme sa dostali a často hovoríme o tom, ako sa zbližujeme a spájame.

McCarthy zopakovala Wahlbergove nálady, keď s nami v roku 2017 hovorila o svojom rozprávkovom vzťahu. Niet pochýb o tom, že pochádza zo skúsenosti, že som si predtým prešla nočnými morami a teraz som do toho dala prácu, povedala. Nie je to tak, že by sme nikdy nemali problémy, ale vieme, že [ak áno] je to príležitosť nahliadnuť do svojho vnútra a povedať: „Pripomína mi to niečo z mojej minulosti, na čom musím pracovať?“ Sme schopní milovať každého iné a vzájomne si nedávajte očakávania, aby ste sa navzájom robili šťastnými, a to je pri vzťahoch veľké.

Jedným z najväčších ponaučení, ktoré podľa Wahlberga dvojica získala zo svojich predchádzajúcich manželstiev, je uvedenie ich vzťahu nad rámec všetkých ostatných aspektov ich života. McCarthy bola predtým vydatá za režiséra a herca Johna Ashera (s ktorým má 17-ročného syna Evana), zatiaľ čo Wahlbergova exmanželka Kim Fey (matka jeho dvoch synov, 26 rokov Xavier a Elijah, 18 rokov) pracovala v hudobný biznis. Poučenie z týchto šoubiznisových manželstiev sa ukázalo ako cenné, pokiaľ ide o ich súčasné svadby. McCarthy žongluje so svojou rozhlasovou šou Sirius XM s obchodnými aktivitami, ako sú jej mixážne pulty Blondies a módna značka Jenny McCarthy Collection, plus jej porotcované vystúpenie The Masked Singer. Medzitým Wahlberg nedávno usporiadal turné New Kids on the Block's Mixtape Tour a reality šou svojej rodiny, Wahlburgers, a teraz je späť v práci na Blue Bloods. Pokračuje v plánovaní ďalších zábavných NKOTB, nových televíznych projektov a pomáha svojej rodine prevádzkovať ich stále reťazec Wahlburgers.Harmonogramu je oveľa viac požiadaviek, ale náš vzťah sme postavili tak zdravo, že je pre nás teraz oveľa jednoduchšie robiť všetky tieto veci, pretože máme taký pevný základ, že to nie je problematické [žonglovanie] so všetkým, Hovorí Wahlberg.

Myslím, že obaja sme sa pri našich prvých manželstvách dozvedeli, že sme boli mladí a mali sme ambície a všetky tieto rôzne veci, ktoré sa diali [čo nie vždy spôsobilo, že vzťah] bol na prvom mieste. Teraz to príde pred všetkým, pokračuje. Jenny nielenže povedala: „Idem robiť maskovanú speváčku v LA. Hovorili sme o procese a o tom, aké to bude pre vzťah, keď bude preč, a ja som sa ubezpečil, že môžem byť okolo zostať s deťmi skôr, ako by sme sa zaviazali. A to isté je aj s turné New Kids, zatiaľ čo predtým to znelo: „Hej, dostal som film, idem to urobiť, ahoj!“ Poučili sme sa z minulosti a vzťah má prednosť pred všetkým a myslím si, že aby manželstvo fungovalo, musí to tak byť.

SÚVISIACE: Jenny McCarthy opisuje svoju streľbu z filmu „The View“ ako „strašne neprofesionálny“ a „skutočne s ** tty“

Čo sa týka toho, čo im pomáha zostať v kontakte pri riešení problémov pri kariérnom postupe, pretože sú často na opačných stranách krajiny, hovorí Wahlberg: Máme pravidlá ako päťdňové pravidlo, kde nemôžeme ísť päť dní bez toho, aby sme boli spolu bez ohľadu na to, aká je naša pracovná situácia.

A dodáva: Spíme spolu každú noc, aj keď nie sme spolu - budeme len spať cez FaceTime! Technológia nám umožnila stráviť spoločné noci a rozprávať sa na vankúši.

Obnova ich sľubov každý rok pri ich výročí im tiež pomohla dodržať vzájomné sľuby. Wahlberg predtým zdokumentoval obnovenie svojich sľubov z roku 2018 na Instagrame Live, pričom McCarthyho so zaviazanými očami zaviedol na slávnostný ceremoniál do letiskového hangáru predtým, ako manželia odleteli. V predchádzajúcom roku, oni smeroval do divadla Arcada v St. Charles pri treťom výročí obnovili svoj sľub.

Donnie dostal nápad s našim prvým výročím obnovenia našich sľubov a bolo to tak krásne znovuzískanie, povedal McCarthy krátko po oslave tretieho výročia. Ľudia si obnovujú vodičský preukaz každých päť rokov! Je to záväzok k našej láske. Ak žijete rušným životom, spomalte na 15 minút, aby ste obnovili svoj sľub ... nie je nič romantickejšie.

Je to také úsilie, vďaka ktorému sa dvojica fanúšikov často označuje ako párové ciele. Wahlbergov najväčší vzťahový tip je, že ľudia sa starajú o viac ako o najlepšieho priateľa svojho partnera. Poukazujú na veci, ktoré zdieľa s McCarthym, o čom sa jeho najbližší priatelia nikdy nedozvedia.

[Dôvod] Ciele sme páry preto, lebo máme ciele - rásť individuálne a kolektívne, hovorí. A jediný spôsob, ako môžeme rásť ako pár, je rásť ako jednotlivci. Ak niekto z nás bojuje s neistotou alebo niečím iným, rátame s tým, že urobíme prácu, aby sme tým prerástli, a držme si navzájom svetlo, aby sme sa dostali cez veci ako tím. Vidíme veľa „#couplegoals“ a je to preto, lebo naším cieľom je dosiahnuť, aby toto manželstvo trvalo navždy a robili všetko pre to, aby sa tak stalo.

Obaja si tiež uctili sobotné výročie na sociálnych sieťach. Wahlberg tryskal, ako požehnane sa cítil byť manželom kráľovnej. Trvalo štyridsať päť rokov, kým som ťa našiel, alebo aby si našiel mňa, alebo aby sme sa našli navzájom, alebo pre kohokoľvek, kto mal tento veľkolepý plán zjednotiť našu náladu - tak, ako to vždy bolo - ale štyridsaťpäť rokov je malé množstvo času na investovanie do nájdenia niečoho tak nádherného ako je táto láska, napísal.

McCarthy medzitým sľúbil, že s Wahlbergom (ktorý nedávno oslávil svoje 50. narodeniny) zostane mladý až do konca večnosti. A to zahŕňa každý život, do ktorého sa reinkarnujeme.

Súvisiace: Donnie Wahlberg hladoval 43 libier za úlohu „Šiesteho zmyslu“: „Bol som taký hladný“

Počas spoločných rokov sa ich silné puto tiež vyvinulo do čoraz väčšej spolupráce. Obaja predtým hrali v reality šou, Donnie Loves Jenny. Taktiež sa podieľali na koprodukcii a účinkovaní v seriáli Return of the Mac od spolužiaka NKOTB Joeyho McIntyra. Wahlberg a jeho bratia, Mark a Paul, tiež privítali vyspelého Blockheada McCarthyho do ich rodinného podnikania tým, že do ich ponuky Wahlburgersov priniesli jej mixážne pulty, Blondies.

Je ťažké byť pri nich, pretože to, čo vidíte, je pravda - sú hlboko, šialene zamilovaní, nevoľní, vtipy veľkého brata a výkonného šéfkuchára Wahlburgers Paula Wahlberga ohľadom pozorovania páru. Sú veľmi prítulní, veľmi blízki a nikdy neviete, kedy z Donnieho bude zrazu FaceTiming Jenny. Zrazu pôjde: ‚Hej, pozri, je to Jenny!‘ Je to jeho spriaznená duša a oni dvaja sa našli a je to proste úžasné. A je stále taká milá, rovnako ako Donnie. Sú si navzájom perfektní.

Pokiaľ ide o spoluprácu, je to pre pár iba začiatok. Wahlberg odhalil, že má na mysli ešte niekoľko ďalších nápadov a spoločných projektov.

Podľa jeho slov je vo vývoji veľa vecí. S Jenny sa snažíme viac spolupracovať. Myslím si, že v perfektnom svete budeme veľa sedieť na nakrúcaní. To môže byť za stolom alebo na pohovke v talkshow alebo na sitcome, ale naším cieľom je čo najviac spolupracovať a myslím si, že máme čo ponúknuť, takže sa tešíme na vidieť, kam to bude smerovať.