Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

Dolly Parton sa spojila s Kingom a Country v novom hudobnom videu so skladbou „God Only Knows“

Dolly Parton spolupracuje s austrálskym country duom For King & Country v novom silnom videoklipe k ich nedávnej spolupráci God Only Knows.

Dvojica, ktorú tvorili bratia Joel a Luke Smallboneovci, zaznamenala úspech so singlom z ich albumu z roku 2018 Spálte lode , pričom Boh vie iba biť na prvé miesto Billboard Tabuľka Christian Airplay.

Keď mali možnosť pieseň znova zaznamenať, dostali sa k Partonovi, ktorý vo videu hviezdi ako ona, aj ako prostitútka, ktorá lamentuje nad voľbami, ktoré v živote urobila, zatiaľ čo Joel hrá narkomana, ktorý bojuje, a Luke je pacientkou v nemocnici, ktorá bojuje choroba.

SÚVISIACE: Sledujte Dolly Parton, ako účinkuje s austrálskym kresťanským rockovým duom v novom hudobnom videu

Keď sme pôvodne hovorili s @dollyparton po telefóne, jej slová zneli: „Keď som prvýkrát počul„ God Only Knows “, myslel som si, že je to jedna z najlepších skladieb, aké som kedy počul. Mám pocit, že momentálne je to dobrá pieseň. Viem, že sa ma to dotklo v čase, keď som sa potreboval zdvihnúť, ‘a naše čeľuste padli na zem, napísal For King & Country o Instagram . Slovo „vyznamenaná“ to ešte veľmi nehovorí, pokiaľ ide o spoluprácu s nami.Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Keď sme pôvodne hovorili s @dollyparton do telefónu, jej slová boli Keď som prvýkrát počul ‘God Only Knows’, myslel som si, že to je jedna z najlepších skladieb, aké som kedy počul. Mám pocit, že momentálne je to dobrá pieseň. Viem, že sa ma to dotklo v čase, keď som sa potreboval zdvihnúť. a naše čeľuste padli na zem. Slovo „vyznamenaná“ nehovorí dosť, pokiaľ ide o spoluprácu s nami.

Príspevok zdieľaný používateľom pre KING & COUNTRY (@forkingandcountry) 31. augusta 2019 o 10:12 PDTParton tiež nasmerovala svojich sledovateľov na Instagrame na video a písala. Tak požehnaná, že sa konečne môžem s vami všetkými podeliť o tento špeciálny projekt!

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Sme požehnaní, že sa konečne môžem s vami všetkými podeliť o tento špeciálny projekt! Pozrite si oficiálne hudobné video pre #GodOnlyKnows s @forkingandcountry teraz na @YouTube. Odkaz v mojom príbehu na pozeranie!

Príspevok zdieľaný používateľom Dolly Parton (@dollyparton) 29. augusta 2019 o 21:11 PDT

Kliknite a zobrazte galériu 12 spôsobov, ako je Dolly Parton originálnym gangstrom

Ďalej snímka