Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

Demi Lovato predstavuje počas hry Fallon „Google Translate Songs“ veľmi odlišnú verziu filmu „Sorry Not Sorry“

Demi Lovato dokázala, že počas vystúpenia na štvrtkovej Tonight Show vie v zásade spievať so všetkým.

Speváčka, ktorá sa zaoberala propagáciou svojho nového šou Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga, sa pripojila k Jimmymu Fallonovi za účelom virtuálneho kola piesní Google Translate.

Lovato odštartoval veci zaujímavou verziou Walking On Sunshine od Katriny a vĺn, ktorá sa stala Now Mom’s in the Sun Now.SÚVISIACE: Demi Lovato uvedie nové dokumentárne súbory so službou YouTube

Hviezda spievala, Bol čas, ktorý ma včely milovali a mysleli si, že by som mohol zomlieť / A nebudem čakať, kým zasiahnete slnko dverami / Blahoželám vám k uchopeniu e-mailu / Nemôžem sa dočkať, až vám napíšem, keď konečne sa pohni.

Slávny refrén sa zmenil na, Teraz je mama teraz na slnku, voda / Teraz je mama na slnku, voda / Teraz je mama na slnku, voda / Kvalita je zlá!

Fallon potom musel predviesť Someone You Love od Lewisa Capaldiho, ktorý bol preložený do piesne All My Favourite Carpets.

Prosím, komentujte to, hostiteľ začal. Toto je príliš podobné / dúfam, že som bol nadšený z toho, že mám ouch / stratil som krv / za súmraku / skúste to urobiť / do mojej sekcie.

Udrel som komorníka. Zrolovaný môj koberec / Dám vám prezrieť všetky moje obľúbené koberce.

Posledná skladba pozostávala z toho, že Lovato predviedla svoje vražedné vokály k preloženej verzii svojej vlastnej piesne Sorry Not Sorry, z ktorej sa stala Apologize To My Infant.

SÚVISIACE: Demi Lovato Fangirls Over Kelly Clarkson, hovorí, že by bez nej nebola tým, kým je dnes: „Ste nebojácna, odvážna a skutočná ako F ** k“

Teraz som klamal svojmu psovi, ona spievala. A moje dieťa je najhoršie / Sledujete čas sexu / Neviem, kde to je / A rád by som to urobil príjemnejším, ale nie.

Ospravedlním sa svojmu dieťaťu / ospravedlním sa svojmu dieťaťu / Pocit nevoľnosti mi znova spôsobil nevoľnosť Vedel som, že stojíš na mne.

Ospravedlním sa, pokračoval Lovato, keď sa pripojil Fallon. K môjmu dieťaťu.

Hudobník to potom zabalil spevom, ovplyvnilo ma krútenie dosiek / myslím si, že je horúco, keď som v plameňoch.