Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Fox & Friends

Dean Cain čelí reakcii na komentáre k frázam Superman „American Way“, autor komiksov reaguje

Dean Cain nie je na palube s kultúrou zrušenia, ktorá sa prehnala USA a svetom.

Cain dohnal spoločnosť Fox & Friends, aby diskutoval o kontroverznom rozhovore Čas časopis článok vyzývajúci na opätovné kultúrne preskúmanie toho, ako sú superhrdinovia vyobrazení uprostred národného debutu o presadzovaní práva.

SÚVISIACE: Kristy Swanson odhalí, že ona a Dean Cain dostali hrozbu smrti

To mi je však nepríčetné, pretože títo ľudia budú celý deň kričať protipolicajnú rétoriku, ale keď bude ohrozený ich život a budú potrebovať hrdinu, vytočia číslo 911 a objaví sa policajt, ​​povedal Cain Ainsley Earhardtovi. Pretože policajti sú hrdinovia.

Celá táto vec „zrušiť kultúru“, v ktorej momentálne žijeme, je šialená. Je to ako skorá verzia Georga Orwella 1984 , Pokračoval Kain. Autor tohto článku uvádza množstvo tvrdení, ktoré sú úplne nepravdivé.SÚVISIACE: Dean Cain Slams ‘Hubris’ Of Alyssa Milano

Herec Lois & Clark: The New Adventures of Superman uviedol, že vykreslenie policajtov ako násilných je absolútne nepravdivé a že ľudia sú šialení, pretože chcú znovu preskúmať postavy ako Superman alebo Batman, ktoré sú v podstate policajtmi s kuklami.

Dodal Cain, sľubujem vám, že Superman - dnes by mi nebolo dovolené povedať: ‚Pravda, spravodlivosť a americký spôsob.‘Po rozhovore čelil Cain reakcii na jeho komentáre.

Cain sa najbližšie predstaví v snímkach Madness in the Method, Faith Under Fire, Baby Bulldog a A Parent’s Worst Nightmare.

Po hercových komentároch, ktoré sa uskutočnili online, potom americký autor a spisovateľ komiksu Tom King zdieľal fotografiu komiksu, ktorý napísal a zverejnil v roku 2020, Superman: Hore na oblohe , pričom poukázal na to, že použil slávnu frázu.

Kain ho pochválil, ale trval na tom, že ho nemusí nazývať matkou.