Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

David Guetta sa spojil s Bebe Rexhou a J Balvinom v hudobnom videu ‘Say My Name’

David Guetta spojil svoje sily s Bebe Rexhou a J Balvinom v oficiálnom videoklipe k spolupráci na smečoch Say My Name.

Video režíruje Hannah Lux Davis a obsahuje veľa neónov, od outfitov inšpirovaných 80. rokmi až po žiarivé kvety a laky na nechty. Taktiež vidí trojicu tancovať v prázdnom bazéne a jesť tortilla chipsy.

SÚVISIACE: David Guetta hovorí, že Celine Dion nahráva novú pieseň, ktorú napísal so Siou, ale „nič nie je isté“

Rexha, ktorá sa zaoberá väčšinou veršov a refrénom piesne, kradne šou pestrou paletou outfitov, vrátane naťahovacej žltej parochne a kombinézy s potlačou aligátora. Balvin a Guetta medzitým hrajú na istotu v čierno-čiernych zostavách.

Skladba je uvedená na siedmom štúdiovom albume 51-ročného francúzskeho DJa 7, ktorý v septembri poklesol a dosiahol číslo 1 v hitparáde Billboard’s Top Dance / Electronic Albums. Záznam obsahuje hosťujúce vystúpenia Justina Biebera, Nicki Minaj a Sia.SÚVISIACE: Florida Georgia Line a Bebe Rexha dosiahli nový rekord v grafe krajín

Rexha vydala debutový štúdiový album, Očakávania , v júni, zatiaľ čo kolumbijský reggaetonový spevák J Balvin upustil od svojho piateho albumu Vlny v Máji.

Program Say My Name zhromaždil viac ako 100 miliónov globálnych streamov.