Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Strašidlá 2020

Dan Aykroyd potvrdzuje, že Bill Murray sa vracia za Ghostbusters 2020

O tom, či sa Bill Murray bude podieľať na nadchádzajúcom filme Krotitelia duchov, sa špekulovalo, nemenej však o zdroji, ktorý potvrdil sám Dan Aykroyd V sobotu večer naživo kamenec je na palube pre nový reštart režírovaný Jasonom Reitmanom, ktorého otec Ivan Reitman režíroval originál.

Počas vystúpenia dňa Greg Hill Show , 67-ročný kanadský komik prezradil, že on a Murray sa skutočne vrátia, aby si zopakovali svoje úlohy, rovnako ako ich OG Krotitelia duchov spolu s Sigourney Weaverovou a Annie Pottsovou.

Zastrelili sme svoju časť - ja, Murray, Sigourney a Annie Potts, prezradila Aykroyd v rozhlasovej šou, a práca na tejto novej myšlienke a novom pohľade na príbeh, ku ktorému prišiel Jason, ktorý je skutočne neuveriteľný, vynikajúci filmár, bola skutočne vzrušujúca. s.SÚVISIACE S DANOU: Dan Aykroyd potvrdzuje, že sa objaví v pripravovaných filmoch Ghostbusters, dúfa, že to isté urobí aj predstaviteľ Bill Murray

Ghostbusters 2020 budú priamym pokračovaním originálu z roku 1984 a následnej akcie z roku 1989, ktorá má za cieľ odovzdať pochodeň novej generácii hviezd bijúcich duchov vrátane Paula Rudda, Logana Kima, Mckenna Grace, Fina Wolfharda a Carrie Coonovej.

Jason Reitman napísal nádherný, srdečný scenár, ktorý odoberá skutočnú DNA z prvých dvoch filmov a prenáša ich priamo do tretej, ďalšej generácie. Odovzdáva odkaz novej generácii hviezd a hráčom, hercom a postavám, pokračoval Aykroyd.

SÚVISIACE: Paul Rudd „odhalí všetko“ v súvislosti s novými „Ghostbusters“ a „Living With Yourself“

Bude to strašidelné, bude to na zamyslenie, bude to veľmi srdečné, dodal.

Ghostbusters 2020 vystrašia svoju cestu do kín v júli 2020.