Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Scott Eastwood

Clint Eastwood, 89 rokov, odmieta evakuovať štúdio, keď sa blíži požiar: „Je potrebné vykonať prácu“

Zastavenie Clint Eastwooda trvá veľa.

Mnoho zlých zločincov na obrazovke zistilo, že vo filmoch hviezdy Špinavého Harryho to bolo ťažké, ale to isté platí aj v skutočnom živote pre 89-ročného držiteľa Oscara.

Podľa príspevku na Instagrame, ktorý zdieľal jeho syn, herec Scott Eastwood, v skutočnosti ani prístup zúriaceho požiaru nestačil na to, aby Eastwooda odradili od pokračovania v práci.

SÚVISIACE: Nové životopisné fotografie Clint Eastwooda Život podozrivého z hrdinov Richarda Jewella

V sobotu hviezda filmu Pacific Rim: Uprising zdieľala video z požiaru zúriaceho v hollywoodskych kopcoch neďaleko známeho štúdia Warner Bros. Studios, ktoré viedlo k evakuácii všetkých ľudí z tohto pozemku - teda všetkých, okrem jeho otca.Toto je spred pár hodín, napísal. Ochranka nám povedala, aby sme štúdio evakuovali. Ale môj 89-ročný otec povedal: „Nie, sme dobrí, je treba urobiť kus práce.“ Potom sme prešli do fázy mixovania a všetci sme sledovali jeho nový film @ RichardJewellMovie ... Ako by povedal, vráť sa do práce a drž hubu. *Pravdivý príbeh*.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Toto je spred pár hodín. Ochranka nám povedala, aby sme štúdio evakuovali. Ale môj 89-ročný otec povedal. Nie, neboli dobré, treba ešte pracovať. potom sme šli do mixovacej fázy a všetci sme sledovali jeho nový film @richardjewellfilm Ako by povedal, vráť sa do práce a drž hubu. *Pravdivý príbeh*. Mimochodom, bola sobotaPríspevok zdieľaný používateľom Scott Eastwood (@scotteastwood) 9. novembra 2019 o 18:33 PST

Posledný film Eastwooda, Richard Jewell, dramatizuje udalosti okolo bombardovania Centennial Olympic Park počas letných olympijských hier 1996 v Atlante, keď ochrankár Richard Jewell narazil na potrubnú bombu a informoval úrady. Jewell, ktorý bol pôvodne oslavovaný ako hrdina, sa stal hlavným podozrivým z deja, až kým ho o 88 dní neskôr FBI neprepustila.

Richard Jewell sa dostane do kín 13. decembra.

Kliknite a zobrazte galériu Najlepšie hodnotené filmy všetkých čias od Clint Eastwood

Ďalej snímka