Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Jacob Elordi

Cindy Crawford a Rande Gerber „schválili“ dcéru Kaiu Gerberovú Jacoba Elordiho

Cindy Crawford a Rande Gerber udeľujú svoju pečať súhlasu s novým vzťahom dcéry Kaie Gerber s priateľom Jacobom Elordim.

Elordi údajne zostala s Kaiou doma u svojich rodičov v Malibu.

Rozprávanie pre Ľudia , zdroj prezradil, ako austrálsky herec prijal Kaiain život v Malibu a zdá sa, že ho miluje rovnako ako ona.

SÚVISIACE: Kaia Gerber a Jacob Elordi sú spolu „super šťastní“, hovorí zdroj

Zriedka opustia Malibu a namiesto toho si užívajú pláž, chodia na túry a stretávajú sa s priateľmi na večeri, vysvetlil zasvätený.

Jacob je pre Kaiu veľmi milý. Vždy sú spolu veľmi milujúci a roztomilý. Je zrejmé, že Cindy a Rande tiež schvaľujú Jacoba. Trávia spolu veľa času.

Kaia potvrdila svoj vzťah s Elordim 1. novembra po tom, čo sa pár dostal do ducha Halloweenu transformáciou na rock ‘n’ rollovú legendu Elvisa Presleyho a jeho manželku Priscillu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kaiou (@kaiagerber)

Hviezda Euphorie Elordi vyzerala presne ako Kráľ, na sebe mala bielu košeľu zapnutú dole spojenú s modrým oblekom a Elvisov podpisový účes.

SÚVISIACE: Kaia Gerber Nabs september Cover of Vogue Japan

Medzitým vyzerala supermodelka nádherne v šatách levanduľovej farby spárovaných s retro inšpirovaným mejkapom a vlasmi.

Rozprávanie pre Vogue o vzhľade, vizážistka Kaia, Sam Visser, povedala, že mi Kaia poslala nápad, pretože tam bola konkrétna fotografia Priscilly a Elvisa, ktorú chceli znovu vytvoriť.

Kaderník Charlie Le Mindu dodal: Bol to skôr vzhľad 70. rokov Presley namiesto atmosféry 60. rokov.

Prvýkrát sa začalo šuškať o romániku medzi párom.

Kaia naposledy chodila s Peťom Davidsonom. Rozišli sa v januári. Elordi, na jeho konci, bol predtým spájaný s jeho Euphoria co-star Zendaya. Randil tiež s predstaviteľom skupiny Kissing Booth Joey Kingom.

V júli ET hovoril s Elordim o tlakoch randenia na očiach verejnosti a pripustil, že ho spočiatku trápilo, že mu ľudia budú venovať toľko pozornosti.

SÚVISIACE: Cindy Crawford a dcéra Kaia Gerber Star vo vydaní 100 obalov časopisu Vogue Italia

Už len skutočnosť, že niekto, koho nepoznáte, vie, ako sa voláte, by mohla byť dosť stelesnená. Ale potom pre mňa osobne to nemá nič spoločné, viete, vysvetlil ET.

Predstavte si obchod za rohom od miesta, kde ste teraz. Nech už ľudia hovoria čokoľvek, nie je to vaša vec, je to také, aké to je. Bohužiaľ, má to len moje meno, ale doslova to so mnou nemá nič spoločné. Iba to neovplyvňuje trajektóriu môjho života. Takže to akosi ignorujem.