Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tarek El Moussa

Christina El Moussa po bitke s rakovinou smúti za smrťou kontraktora „Flip or Flop“ Franka Millera

Christina El Moussa oznámila predčasné úmrtie člena rodiny Flip alebo Flop Franka Millera.

Frank, odo dňa, keď som ťa stretol, som si ťa veľmi vážil. Pracovitý a SKUTOČNÝ, napísala Christina na Instagram. Vždy radosť byť pri tom a vždy ma rozosmial. Bojovali ste najsilnejšie!

SÚVISIACE: Tarek El Moussa hovorí, že nežiarli na zoznámenie sa s bývalou manželkouPokračujúci, Všetci, ktorí ťa poznajú, ťa tak obdivujú a rešpektujú. Boh má pre teba v nebi špeciálne miesto. Milujem ťa a chýbaš mi.

Miller bol v šou kontraktorom a po rozšírení choroby do mozgu podľahol bitke s rakovinou.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Frank, odo dňa, keď som ťa stretol, som si ťa veľmi vážil. Pracovitý a SKUTOČNÝ. Vždy radosť byť pri tom a vždy ma rozosmial. Bojovali ste najťažšie !! Ste tak obdivovaní a rešpektovaní všetkými, ktorí vás poznajú. Boh má pre teba v nebi špeciálne miesto. Milujem ťa a chýbaš❤️ #RIP

Príspevok zdieľaný používateľom Christina Anstead (@christinaanstead) 17. novembra 2017 o 17:16 PST

Tarek El Moussa venoval v júni 5 000 dolárov na kampaň GoFundMe pre Miller. El Moussa zverejnil na svojej oficiálnej stránke Instagramu fotografiu dodávateľa, v ktorej žiada ostatných o pomoc.

Náš dodávateľ Frank Miller z tímu „Flip or Flop“ bojuje proti dvom veľmi, veľmi agresívnym rakovinám, skutočne zlým, bojuje o život mimo hadičiek! Napísal Tarek. Jeho účty za lekársku starostlivosť sa stali nedosiahnuteľnými a potrebujeme vašu pomoc, aby ste sa pokúsili zachrániť Frankov život ...

SÚVISIACE: Batole Christiny El Moussy údajne spadne do bazéna

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

PROSÍM, PROSÍM, POTREBUJEME VÁS POMOC, ABY ZACHRÁNILI ŽIVOT !!! Náš dodávateľ Frank Miller z Flip or Flop bojuje s 2 veľmi agresívnymi rakovinami, naozaj zlými, bojuje o život mimo hadičiek !! Jeho účty za lekársku starostlivosť sa stali nedosiahnuteľnými a potrebujeme vašu pomoc, aby ste sa pokúsili zachrániť Frankov život ... akýkoľvek dar pomôže, či jeho 1 $ alebo 100 $ dolár čomukoľvek pomôže tomuto úžasnému človeku. Milujeme ho tak veľmi, že sme s Christinou darovali 5 000,00 dolárov na jeho podporu, aby som ho založil. Kliknite na odkaz a darujte niečo, čím by ste pomohli tomuto úžasnému človeku zostať nažive. FRANK WE WE ❤️❤️❤️❤️❤️ ste toľko kamarát ……………………………. kliknite na odkaz v mojom životopise a pomôžte zachrániť tohto úžasného muža! Je to priamo pod mojím menom na mojej hlavnej IG stránke

Príspevok zdieľaný používateľom Tarek el moussa (@therealtarekelmoussa) 12. júna 2017 o 15:35 PDT

Toto ochorenie Tarek veľmi dobre pozná. Osobnosť HGTV predtým odhalila, že pred štyrmi rokmi mu diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy a semenníkov.

Tarekova bývalá manželka Christina tiež zhromaždila fanúšikov, aby pomohli Millerovi v tomto náročnom období.

https://www.instagram.com/p/BVQdnUtj1Yj/