Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Christina Na Pobreží

Christina Anstead prerušuje ticho po rozdelení od manžela Mravca: „Nikdy som si nemyslela, že budem mať 2 detských oteckov“

Týždeň po oznámení, že sa s manželom Antom Ansteadom rozchádzajú po necelých dvoch rokoch manželstva, prestáva mlčať Christina Anstead.

V sobotu tridsaťsedemročná hviezda z HGTV Kanada ‘S Flip alebo Flop a Christina na pobreží zdieľa zdĺhavé vyhlásenie na Instagrame.

Keď trochu naznačila svoje pozadie, ktoré napísala, žijem v stave úzkosti a som si tak zvyknutá, že keď tam nie je, mám tendenciu cítiť prázdnotu a skočiť do niečoho, čo spôsobuje pocit, na aký som zvyknutá . Môže to byť dobré aj zlé. A je to jedna z vecí, na ktorej pracujem, aby som prelomila vzorce. Niekedy ma úzkosť a hľadanie nových snov vedú úžasnými cestami, inokedy vo mne zanechá pocit straty a stavu boja alebo úteku / alebo plaču v mojej skrini.

SÚVISIACE: Ant Anstead zverejnil „Old School“ fotografiu, na ktorej sám nosí snubný prsteň po rozdelení od manželky Christiny

Ďalej pokračovala v rozhovore o svojom nedávnom rozchode s Antom, za ktorého sa vydala v decembri 2018, iba dva roky po rozvode s prvým manželom (a súčasným predstaviteľom Flipu či Flopa) Tarekom El Moussou. Zdieľa dve deti s El Moussou a jedno s Ansteadom.

Nikdy som si nemyslela, že budem mať jeden rozvod, nehovoriac o dvoch, dodala. Nikdy som si nemyslela, že budem mať dvoch oteckov - ale niekedy nám život hodí krivky.

Namiesto toho, aby sa venovala negativizmu, sa napísala, som sa rozhodol pozrieť sa na tieto výzvy ako na príležitosti rastu. Takže aj keď ma niektorí môžu súdiť a hádať o mne fámy, väčšina z vás ma podporuje. A to hovorí veľa o tomto svete a o tom, kam máme namierené.

SÚVISIACE: Christina a Ant Anstead oslavujú prvé výročie svadby srdečnými správami

Dodala: Som chaotická, som skutočná a pracujem na liečení. Som obklopený mimoriadne mocnými ženami, ktoré mi pomáhajú vyrovnať sa, budovať ma a posúvať k lepšiemu .... Vážim si podporu a dúfam, že vás môj príbeh inšpiruje, aby ste na seba neboli takí tvrdí za rozhodnutia / rozhodnutia, ktoré ste urobili. Všetci sme rozpracovaná.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Pre tých z vás, ktorí ma nepoznajú (alebo si myslia, že ma poznáte), dovoľte mi znovu sa predstaviť. Neznášam davy, milujem cestovanie, všetko duchovné, oceánske a hlboké rozhovory. Nikdy som nerozmýšľal nad tým, že budem v televízii. Chcel som byť športovým agentom ako Jerry Maguire. Ale vždy som rád s rodičmi hľadel na domy, najmä na modelové domy, a vždy som chcel byť svojim šéfom ... Takže na vysokej škole, keď ma (intuitívne) zavolali, aby som získal licenciu na nehnuteľnosť na miestnej komunitnej vysokej škole, som sa riadil svojou intuíciou. Začal som s nehnuteľnosťami v 21 rokoch, čo viedlo k predaju domov, čo viedlo k preklopeniu domov, ktoré viedli k televízii. Teraz, keď som nikdy nechcel byť v televízii, bolo vykročenie z mojej komfortnej zóny do neznáma vždy mojou vecou. Žijem v stave úzkosti a už som si tak zvykol, že keď tam nie je, mám tendenciu cítiť prázdnotu a skočiť do niečoho, čo spôsobuje pocit, na ktorý som bol zvyknutý. Môže to byť dobré aj zlé. A je to jedna z vecí, na ktorej pracujem, aby som prelomila vzorce. Niekedy ma úzkosť a hľadanie nových snov vedú úžasnými cestami, inokedy vo mne zanechá pocit straty a stavu boja alebo úteku / alebo plaču v mojej skrini. Televízia zmenila môj život a som vďačný za život, ktorý poskytuje, zážitky, priateľov, ktorých som počas tejto cesty získal. Niekedy je naše volanie väčšie ako naše plány. Nikdy som si nemyslel, že budem mať jeden rozvod a už vôbec nie dva. Nikdy som si nemyslela, že budem mať dvoch oteckov - ale niekedy nám život hodí krivky. Namiesto toho, aby som uviazol v týchto neúspechoch, rozhodol som sa na tieto výzvy pozerať ako na príležitosti rastu. Takže aj keď ma niektorí môžu súdiť a hádať o mne fámy, väčšina z vás ma podporuje. A to hovorí veľa o tomto svete a o tom, kam máme namierené. Som chaotický, som skutočný a pracujem na uzdravovaní. Som obklopený mimoriadne mocnými ženami, ktoré mi pomáhajú vyrovnať sa, budujú ma a posúvajú k lepšiemu. Ak mi dáte DM alebo mi napíšete správu - neodpísal som vám, pretože si dávam čas na odstránenie hluku a sústredenie sa na seba a na deti. Vážim si podporu a dúfam, že vás môj príbeh inšpiruje, aby ste na seba neboli takí tvrdí za rozhodnutia / rozhodnutia, ktoré ste urobili. Všetci sme rozpracovaná. ✨ ♥ ️

Príspevok zdieľaný používateľom Christina Anstead (@christinaanstead) 26. septembra 2020 o 8:05 PDT

Ant a ja sme urobili ťažké rozhodnutie rozísť sa, napísala minulý týždeň, aby oznámila, že sa jej končí druhé manželstvo.

Sme si navzájom vďační a ako vždy, naše deti zostanú našou prioritou, dodala. Vážime si vašu podporu a pri navigácii do budúcnosti žiadame o ochranu súkromia pre nás a našu rodinu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

S Antom sme urobili ťažké rozhodnutie oddeliť sa. Sme si navzájom vďační a ako vždy budú naše deti našou prioritou. Vážime si vašu podporu a pri navigácii do budúcnosti žiadame o ochranu súkromia pre nás a našu rodinu.

Príspevok zdieľaný používateľom Christina Anstead (@christinaanstead) 18. septembra 2020 o 16:48 PDT