Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

David Letterman

Chris Rock Vtipy o rozdiele medzi nepokojmi v Capitol a protestmi Black Lives Matter: „Na toto boli vonku nákladné autá!“

Chris Rock nebol prekvapený, že s výtržníkmi z Kapitolu bolo zaobchádzané odlišne od protestujúcich proti Black Lives Matter.

Komik sa objavil v pondelok Neskoré predstavenie a pýtal sa ho moderátor Stephen Colbert na stredajšie hrozné udalosti, pri ktorých tisíce Trumpových priaznivcov zaútočili na budovu amerického Kapitolu vo Washingtone, keď Kongres a republikánski zákonodarcovia potvrdzovali víťazstvo prezidentských volieb Joea Bidena.

SÚVISIACE: Lilly Singh volá bielu nadvládu v epizóde „A Little Late“ okolo roku 2020 a nepokoje v Kapitole

Rock povedal Colbertovi o rozdieloch medzi tým a BLM. Pre Black Lives Matter mali vrtuľníky Apache a na to boli vonku nákladné autá!

Bolo to ako, predávali burritos! Zaujímalo by ma, čo sa deje? Môžeme to však urobiť s čímkoľvek. Dalo by sa ísť, keby boli popcorn čierne, nepredávali by sa v kinách, zavtipkoval.Rock pokračoval, Keby bolo ovocie čierne, nedali by ste na neho šľahačku.

Keby bol Eminem čierny, balil by potraviny ... mohol by si pokračovať, toto sa nikdy nezastaví.

SÚVISIACE: Hostitelia neskorej noci reagujú šokmi a hnevom na nepokoje v KapitoleRock tiež hovoril o tom, že bol v divadle Eda Sullivana pri poslednej epizóde Late Show s Davidom Lettermanom, pričom si spomenul, že si pamätal, že stál v zákulisí po boku komediálnych gigantov ako Jerry Seinfeld, Julia Louis-Dreyfus a Steve Martin.

Neskoré predstavenie so Stephenom Colbertom sa vysiela cez víkendy o 23:30 ET / PT zapnuté Globálne .