Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Chloe Grace Moretz hovorí „Milujem ťa, ocko“ od Louisa C. K. by mala ísť „preč“

Ak to má Chloe Grace Moretz po svojom, Milujem ťa, ocko nikdy neuvidí denné svetlo.

V komediálnej dráme účinkujú Louis C.K. - ktorý tiež napísal a režíroval film - s Moretzovou dcérou. Trochu kontroverzný uhol filmu zobrazuje vzťah herečkinej 17-ročnej postavy s 68-ročným filmárom, ktorého stvárnil nominant na Oscara John Malkovich.

SÚVISIACE: Edie Falco verí Louis C.K. Zaslúži si druhú šancu

Milujem ťa, otca si po premiére na medzinárodnom filmovom festivale v Toronte v roku 2017 vybral The Distard na distribúciu. Neskôr to bolo z harmonogramu vyradené, až potom, čo C.K. priznal k obvineniu zo sexuálneho obťažovania.

A hoci je herečka (21) zdrvená vložiť čas do projektu a nechať ho zmiznúť, verí, že film C. K. by mal, čestne, len tak odísť. Nemyslím si, že je čas, aby mali teraz hlas.SÚVISIACE: Sean Penn kritizuje #MeToo a obhajuje Louis C.K.

Toto hnutie je také silné a také progresívne, že som šťastná, že môžem komunikovať s každým a vidieť veľkú zmenu tvárou v tvár odvetviu, ktoré je podľa mňa veľmi, veľmi skutočné, povedala New York Krát .

Pozitívne je, že Moretzova dobre prijatá víťazka Sundance The Miseducation of Cameron Post je momentálne v kinách a herečka bude v priebehu budúceho roka pracovať na ďalších štyroch projektoch.Kliknite a zobrazte galériu Casting Call: Stars Nab nová rola

Ďalej snímka