Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Catherine Zeta-Jones využila pandémiu na čas rodinného zväzku s manželom Michaelom Douglasom a ich dvoma deťmi

Catherine Zeta-Jonesová nachádza v pandémii pozitíva.

Oscarová herečka sa objavila v pondelok večer v epizóde Late Night With Seth Meyers a hovorila o tom, ako stráviť vzácny rodinný čas s manželom Michaelom Douglasom a ich dvoma deťmi: 20-ročným Dylanom a 18-ročným Carysom.

Berúc na vedomie, že posledných 13 mesiacov bolo bezprecedentných, herečka Márnotratného syna hovorí: Osobne to bolo milé, keď sme boli v zraniteľnom a nevedomom čase, aby sme mali k dispozícii svoje peeps, svojich blízkych.SÚVISIACE: Catherine Zeta-Jones a Michael Sheen Bond počas svojho waleského dedičstva na scéne „Márnotratného syna“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

Pokračuje: Syna som mal doma zo školy a dcéru zo školy - chodí do školy vo Švajčiarsku - takže sme boli všetci späť v našej bubline, hovorí Zeta-Jones. A údajne sa nám pri rozhovore so synom darilo lepšie ako v mnohých rodinách. Je ako: ‚Mami, ty to nechápeš. Ľudia spolu nehovoria. ‘... Takže sme hrali veľa hier.

SÚVISIACE: Catherine Zeta-Jones odhaľuje tajomstvo svojho 20-ročného manželstva s Michaelom Douglasom

Zeta-Jones hovorí, že jej potomkovia skutočne dostali závažnosť pandémie a dôležitosť držania sa blízkej bubliny.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

Moje deti - a musím povedať, že im sláva - som si myslela určite, viete, všetky sú späť, nielen oni, ale aj všetci ich ďalší priatelia zo strednej školy, [ktorí] všetci žijú na našej ulici, hovorí . ... A myslel som si, že to bude večierok, všetky tieto deti sa vrátia z vysokej školy.

Teraz dokončujú [školu] a tešia sa, dúfajme, na viac vonkajšieho leta, ako sme mali minulý rok, dodáva.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)