Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Catherine Zeta-Jones odhaľuje tajomstvo svojho 20-ročného manželstva s Michaelom Douglasom

Podľa Catherine Zeta-Jonesovej kľúče k dlhému a zdravému manželstvu nie sú raketovou vedou.

V novom rozhovore s Wall Street Journal herečka prezradila tajomstvo svojho 20-ročného manželstva s Michaelom Douglasom.

SÚVISIACE: Catherine Zeta Jones hovorí, že dúfa, že jej dcéra nebude musieť nikdy povedať „Ja tiež“

V prvom rade si spolu užijeme veľa zábavy, povedala. Môj manžel je odo mňa o 25 rokov starší, čo nie je tajomstvom. S akýmkoľvek vzťahom by nebolo normálne, keby nedošlo k žiadnym pádom a pádom.

Dodala však, že konštantou je láska a úcta. Nikdy sme nestratili zmysel pre humor a užívame si spoločnosť toho druhého.Zeta-Jones pokračovala: „Môj manžel a ja trávime spolu veľa času, pretože na rozdiel od toľkých párov sme nikdy nemali prácu od 9 do 5, ktorá by bola dôsledná. Sme buď zapnutí, alebo vypnuté. Skutočne pracujem 16 hodín denne, alebo nie. Robí to isté alebo nie. Takže sme v našom vzťahu mali obrovské množstvo času, keď sme boli iba my. Na ostrove Bermudy sme žili 12 rokov a vychovávali sme svoje deti. Rešpektujeme vzájomný priestor a náš humor je jednoducho dlhotrvajúci.

SÚVISIACE: Catherine Zeta Jones a jej dcéra hrajú vo svojej prvej spoločnej kampani

A od uzamknutia, uprostred pandémie COVID-19, Zeta-Jones hovorí, že som veľký druh Európana, tri jedlá denne [osoba]. Počas celej výluky som si vychutnával, že tu mám svoje deti a môjho manžela na raňajky, obed a večeru.S Douglasom majú spolu dve deti, syna Dylana Michaela Douglasa (20) a dcéru Carys Zetu Douglas (17).

V novembri si pár oslávil 20. výročie, keď si pripomenul, ako sa prvýkrát stretli v príspevkoch na Instagrame.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Michaelom Douglasom (@michaelkirkdouglas)

Prečítajte si celý rozhovor Zeta-Jonesovej na adrese WSJ.com.