Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Súdny Spor

Prípad zamietnutý: Jennifer Esposito Slamsová hlási, že utiekla z krajiny kvôli súdnemu sporu za 43 miliónov dolárov

Jennifer Esposito údajne opustila krajinu po tom, čo ju zasiahla žaloba vo výške 43 miliónov dolárov, ktorá sa týkala jej bezlepkovej pekárne Jennifer’s Way.

The New York Post stĺpec Strana šesť uvádza, že bývalá hviezda Blue Bloods opustila New York, aby trávila čas v Dánsku po tom, čo ju v marci žalovala skupina investorov - vrátane jej vlastného manžela Louisa Dowlera.

Podľa zdroja Esposito (ktorý bol kedysi ženatý s Bradleym Cooperom) odchádza na neurčitý čas do Dánska.Súvisiace: Jennifer Esposito Blasts Ex Bradley Cooper v novej knihe

Zástupca herečky povedal Page Sixovej, že Esposito môže dovolenkovať [v Dánsku], ale ona neplánuje ísť na neurčito a súdny proces je vyriešený.

Nie je to jediný právny krok, do ktorého je Esposito zapletená. Taktiež sa domáha rozvodu s britským modelom Dowlerom, ktorý je založený na krutom a neľudskom zaobchádzaní. Súdny spor sa odvoláva na žiadosť o rozvod.

Rovnako ako počas krátkeho manželstva so mnou, tvrdí aj Espositov oblek, zdá sa, že teraz sa Dowler vyrovnáva s jednotlivcami, o ktorých si myslí, že by mu mohli najlepšie zarobiť peniaze.

Zatiaľ čo Esposito tvrdí, že bola vytlačená z vlastnej spoločnosti po tom, čo prilákala investorov na rozšírenie pekárne, títo investori hlásia the Príspevok , tvrdia, že teraz peknú pekáreň a žaluje ju o 43 miliónov dolárov.

Spoločnosť Esposito vyvolala a podporila neopodstatnený a vyslovene falošný pocit strachu, že práve tie isté výrobky s rovnakými receptami pochádzajúce z toho istého zariadenia, za ktoré kedysi stála, sú teraz bezpečné na konzumáciu, uvádza sa v obleku investorov.

Esposito sa však vrátil prudko dovnútra príspevok na Facebooku , biť správy naznačujúce, že z dôvodu úteku utiekla z krajiny, vyvrátiť správy, ktoré utiekli do Dánska a uviesť, že je stále v New Yorku - pracuje vo svojej pekárni!

Bohužiaľ jediným škandálom tu je, že nerobíte nijaký prieskum toho, čo píšete, a hovoríte si „novinky“, píše. Momentálne by som skutočne miloval dovolenku, ale som v pekárni, kde obvykle bývam, a pečiem rovnako ako pre obyvateľov tejto komunity. Radi vás poučíme a kedykoľvek prídete za mnou do „Dánska“ [at] 263 east 10th Street v NYC.

Advokát Esposito okrem toho vydal vyhlásenie, v ktorom tvrdí, že prípad bol prepustený v celom rozsahu a hoci Jennifer určite potrebuje dovolenku, nikam neutiekla. Je vo svojej úspešnej pekárni na Manhattane a čoskoro nebude mať v pláne cestovať ani utiecť.