Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

Cardi B si neuvedomila, že Donald Glover a Childish Gambino sú rovnaká osoba

Multitalentovaný Donald Glover je už dlho známy pod menom Childish Gambino pre svoje hudobné úsilie a pre svoje herecké úlohy používa svoje rodné meno.

Výsledkom je, že fanúšikovia rapu, ktorí nemusia sledovať veľa filmov a televíznych programov (a naopak), si nemusia byť vedomí, že rapper a inak pomenovaný herec sú rovnaká osoba - a to zjavne zahŕňa aj Cardi B.

SÚVISIACE: SZA a Donald Glover Cuddle In Songstress ‘‘ Garden ’Music VideoV teraz odstránenom tweete správy NME , napísal rapper Invasion of Privacy. Je úžasné, ako sa Donald Glover a Childish Gambino navzájom podobajú. Myslím, že sú potajomky rovnaká osoba !!! Soo dope !! ‘.

O pár minút neskôr tweetovala:Počkaj, teraz som zmätený. Tento tweet bol tiež odstránený.

Zatiaľ čo Cardi B sa možno len tak motala, skutočnosť, že vymazala oba tweety, naznačuje, že možno až teraz dáva dokopy kúsky o spojení Glover-Gambino.

SÚVISIACE: Donald Glover odchádza do dôchodku Childish Gambino: „Nie je nič horšie ako tretie pokračovanie“

Podľa týchto príspevkov na Twitteri nie je Cardi B jediný, kto netušil, že rapper This Is America a Solo: A Star Wars Story sú jedno a to isté: