Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Caitlyn Jenner tvrdí, že jej „nikto nevolal“, aby jej povedala „Držať krok s Kardashianmi“ končí

Caitlyn Jenner hovorí, že vôbec netušila, že Keeping Up With The Kardashians končí.

Bývalá hviezda hitovej reality šou sa bavila Austrálska ranná šou v piatok a neodhalili jej nikto, ani exmanželka Kris Jenner alebo dcéry Kendall a Kylie Jenner, jej nezavolali, aby jej oznámili novinky.

Počula som to v správach, pripustila. Nikto sa mi neozýval, počul som to cez médiá.SÚVISIACE: Caitlyn Jenner o tom, prečo ju konfrontácia s identitou urobila zlým rodičom - a ako si zvolila svoje meno

Dodala: Prekvapilo ma to? Nie. Ale táto šou je pravdepodobne najväčšou reality šou v histórii.

Caitlyn neskôr pochválila bývalé nevlastné dcéry Khloe, Kourtney a Kim Kardashian. Tieto dievčatá odviedli skvelú prácu, aby pokračovali v predstavení, prišli s materiálom.

Nič netrvá večne a šou prichádzajú a odchádzajú. Táto je zďaleka urobená najlepšie, myslím, z akejkoľvek reality šou v histórii, pokračovala. Takže v určitom okamihu sa to skončí.

SÚVISIACE: Caitlyn Jenner hovorí, že Kanye West je „najobľúbenejší a milujúci človek“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Našim úžasným fanúšikom - s ťažkým srdcom sme ako rodina urobili ťažké rozhodnutie rozlúčiť sa s filmom Keeping Up with the Kardashians. Po 14 rokoch, 20 sezónach, stovkách epizód a početných spin-off šou sme vám vďační za všetkých, ktorí ste nás sledovali počas všetkých týchto rokov - cez dobré časy, zlé časy, šťastie , slzy a veľa vzťahov a detí. Navždy si budeme vážiť úžasné spomienky a nespočetné množstvo ľudí, ktorých sme na tejto ceste stretli. Ďakujem tisícom jednotlivcov a firiem, ktoré sa zúčastnili tejto skúsenosti, a čo je najdôležitejšie, veľmi špeciálne ďakujem Ryanovi Seacrestovi za to, že v nás verí, E! za to, že sme našim partnerom a našim produkčným tímom v Bunim / Murray, ktorý strávil nespočetné množstvo hodín dokumentovaním našich životov. Naša posledná sezóna sa bude vysielať začiatkom budúceho roku 2021. Bez toho, aby som držal krok s Kardashianmi, by som nebol tam, kde som dnes. Som nesmierne vďačný všetkým, ktorí ma sledovali a podporovali mňa a moju rodinu za posledných 14 neuveriteľných rokov. Táto šou nás prinútila, kto sme, a navždy budem dlžný všetkým, ktorí zohrali úlohu pri formovaní našej kariéry a zmene našich životov navždy. S láskou a vďačnosťou, Kim

Príspevok zdieľaný používateľom Kim Kardashian West (@kimkardashian) 8. septembra 2020 o 14:34 PDT

Kim ohlásila koniec série na Instagrame v stredu a odhalila, že posledná sezóna sa začne vysielať v roku 2021.

Program Keeping With The Kardashians mal premiéru v roku 2007.