Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Michael Buble

Súrodenci Bublé chatujú s ET Canada na knižnom vydaní Brandee Bublé

Brandee Bublé, mladšia sestra speváka a skladateľa Michaela Bublého, si vydobyla meno ako autorka detskej knihy. Po vydaní prvej knihy Brandeeovej O’Shae The Octopus , Michael klesol, aby prejavil svoju podporu. Obaja Bublés sa rozprávali s ET Canada o novej knihe a ich zameniteľnom vplyve na umenie toho druhého.

Ak je Michael romantik rodiny, Brandee je komik. Je to zvláštne, ale skutočne vzhliadam k svojej mladšej sestre, hovorí speváčka. Je to táto neuveriteľná osoba, ktorá je tou najvtipnejšou osobou v našej rodine, oveľa zábavnejšia, ako by som kedy mohol dúfať.

Nová detská kniha Brandee je hravá a zábavná, ale venuje sa aj niektorým dôležitým životným problémom. O’Shae je malá chobotnica, ktorá celkom nepatrí, pretože je iný. Desať rokov som pracoval ako učiteľ so špeciálnymi potrebami, vysvetľuje Brandee. Videl som, aké dôležité bolo dať im pocítiť, bez ohľadu na to, aký bol rozdiel, prinútilo ich to, kým sú, tak to prijmite, rozkývajte.Michael pripúšťa, že on sám mal často pocit, že sa na začiatku svojej kariéry celkom nehodil, pretože začal robiť niečo, čo robil málokto v hudobnom priemysle. Myslím, že je to naozaj krásna vec, ktorú učiť deti, a som nadšený z mojej sestry, povedal Michael.

Chcel by som, aby zarobila veľa peňazí, dodal Michael a žartoval, že nechce byť na háku za to, že sa o kohokoľvek postará. Možno je Michael vlastne komik rodiny.