Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Miami Fashion Week

Britská modelka Demi Rose vystrelila späť na trollov, ktorí kritizovali jej dráhu

Britská modelka Demi Rose má na svojej dráhe dosť trollov nenávidiacich.

Rose sa v júli počas Miami Fashion Week vydala na dráhu Oh Polly v ohromujúcich zlatých jednodielnych plavkách a odvtedy nedostala nič iné ako kritiku.

Prečo je chôdza Demi Rose čudná? jedna osoba tweetovala, zatiaľ čo druhá písala, Demi Rose je krásna, ale jej prechádzka po dráhe bola rozpačitá.

SÚVISIACE: Cher sa priznáva, že na akadémii použila svoje ikonické šaty na Oscary z roku 1986: „Mysleli si, že to nie som vážne“

Teraz však modelka (24) tlieska späť proti neprajníkom.Všetky vtipy stranou, áno, nie som najlepší model dráhy, napísala na Twitter. Bol som veľmi nervózny, nechcel som to robiť, v zákulisí mi chýbal top, topánky boli pre mňa príliš veľké na výšku a veľkosť, nehovoriac o tom, že som mesiac predtým riešil osobné problémy so stratou rodičov, mamy.

Dodala, že som sa chcel vytlačiť z mojej komfortnej zóny, urobiť z nich hrdých seba aj seba a to si vyžaduje veľa statočnosti, takže som na seba hrdý, pretože je toho veľa, čo by to neurobilo. Ale teraz je to hotové. Môžem sa tiež smiať, ale stále som tu a je to všetko Gucccci!

SÚVISIACE: Hviezdy „RHONJ“ Jim a Amber Marchese tlieskajú po tom, čo syn hovorí, že odmietajú platiť za školné, pretože je gay

Rose začala, keď si ju všimli na Instagrame.

Kliknite a zobrazte galériu spozorovanú na newyorskom týždni módy SS19

Ďalej snímka