Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Jacob Tremblay

Brie Larson, Jacob Tremblay a obsadenie skupiny ‘Room’ To Reunite For TIFF Livestream

Po piatich rokoch od debutu na medzinárodnom filmovom festivale v Toronte sa účinkujúci Room spojili a stretli sa naživo.

Ži ďalej Facebook TIFF Streda o 19.00 hod. ET, Brie Larson, Jacob Tremblay, režisér Lenny Abrahamson a autorka Emma Donoghueová spojili sily, aby sa pozreli späť na premiéru v Toronte a ich spoločný čas na scéne.

Larson získala v roku 2015 cenu Akadémie najlepších herečiek za rolu Ma, ženy, ktorá na niekoľko rokov pomáha v zajatí so svojim synom v uzavretom priestore, kým konečne získajú slobodu. Kanadská rodáčka Tremblay hrá vo filme svojho syna, ktorý prvýkrát spozná vonkajší svet.Medzitým bola Abrahamson nominovaná na Oscara za najlepšiu réžiu, zatiaľ čo Donoghue bola nominovaná za Oscara za adaptáciu scenára za najlepší scenár a scenár za adaptáciu románu zo stránky na obrazovku.

SÚVISIACE: Brie Larson odhaľuje dôvod, prečo najskôr povedala, že si nemôže zahrať kapitána Marvela

SÚVISIACE: Brie Larson odhaľuje úlohy, ktoré nedostala do najnovšieho vlogu YouTube

Po premiére v Toronte bola Room nominovaná na štyri ceny Akadémie, vrátane kategórie Najlepší film, tri Zlaté glóbusy, dve ceny BAFTA a dve ceny SAG. Larson si domov odniesol všetky štyri trofeje pre najlepšiu herečku.

Odvtedy si herečka zahrala v snímkach Captain Marvel, The Glass Castle a ďalších trhákoch. Tremblay (13) hral v snímkach Wonder, Good Boys či The Book of Henry.

Vydanie Best of TIFF Reunions Room bude vysielané naživo o 7 hodín poobede. ET na stránkach TIFF na Facebooku aj Twitteri.