Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Diskusia Pri Červenom Stole

Bobby Brown podozrieva z faulu hrať Whitney Houston a úmrtia Bobbi Kristiny

Bobby Brownverí, že vie, kto je zodpovedný za smrť jeho bývalej manželky,Whitney Houstona jeho dcéra,Bobbi Kristina Browna zdieľa svoje myšlienky Diskusia pri červenom stole . Bývalý člen New Edition sa objavuje v stredajšej epizóde webovej série a v tomto exkluzívnom klipe odhaľuje svoje podozrenia z nečestnej hry pri tragických úmrtiach oboch žien.

Bobby a Whitney boli manželia v rokoch 1992 až 2007 a - ako hovorí speváčka moderátorky Red Table Talk Jada Pinkett Smith, Adrienne Banfield-Norris a Willow Smith - obaja sa v čase, keď zomrela, rozišli. 11. februára 2012 bola hviezda Waiting to Exhale nájdená mŕtva vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hilton v Beverly Hills. Mala 48 rokov. Podľa správy koronerapopová hviezda zomrela na utopeniea účinky aterosklerotickej choroby srdca a užívania kokaínu. Dcéra tohto páru zomrela o tri roky neskôr, potom, čo ju 31. januára 2015 našli tvárou dole vo vani v jej dome v Gruzínsku.zomrel v hospicovej starostlivosti26. júla 2015, vo veku 22 rokov, po takmer šiestich mesiacoch v kóme. Pochovali ju v New Jersey po zosnulej matke.

V klipe Bobby vysvetľuje, že verí, že bývalý snúbenec Bobbi Kristiny, Nick Gordon, mal podiel na smrti oboch žien. Bol tam jediný s oboma situáciami s mojou bývalou manželkou a mojou dcérou a obaja zomreli presne rovnakým spôsobom, hovorí, a dodáva, že má podozrenie, že Gordon dodával Bobbi Kristine a Houstone lieky, ktoré viedli k ich smrti. Myslím si, že im bol skôr poskytovateľom párty výhod.Gordon boluznaná za zodpovednú za protiprávnu smrť Bobbi Kristinyv septembri 2016, keď sa nedostavil na pojednávanie o občianskoprávnej žalobe, ktorú proti nemu podal štát. Ochrankyňa Bobbi Kristiny, Bedelia Hargrove, podala aCivilný spor s neoprávnenou smrťou 10 miliónov dolárovproti Gordonovi v auguste 2015 s obvinením, že fyzicky týral Bobbi Kristinu a ukradol jej tisíce dolárov. Andodatok k tejto žalobeGordon tvrdil, že Gordon dal svojej priateľke toxický kokteil, stratil vedomie a potom položil tvár na zem do vane so studenou vodou, čo spôsobilo poškodenie mozgu.

V novembri 2016 dostal Gordon príkaz na zaplatenie viac ako 36 miliónov dolárov v neoprávnenom obleku smrti. Gordonzomrel 1. januára 2020.

Vyladenie pre Facebook Sledujte v stredu 14. apríla o 9:00 PT / 12:00 ET pre celú Bobbyho epizódu Red Table Talk. Bobby sa objavuje so svojou manželkou Aliciou, aby otvoril informácie o svojich vlastných závislostiach a kontroverziách, ktoré ho sprevádzajú už celé desaťročia.

SÚVISIACI OBSAH:

Bobby Brown hovorí o smrti svojho syna Bobbyho ml. V relácii „Red Table Talk“

Príčinu smrti odhalil Bobby Brown Jr., lekár

Bobby Brown si pripomína päťročné výročie úmrtia Bobbi Kristiny