Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Šou Wendy Williamsovej

Blac Chyna hovorí o vzťahu Roba Kardashiana, drámy Tygy Split a Kylie Jennerovej v rozhovore so všetkým Wendy Williams Interview

Blac Chyna diskutuje o všetkom, od jej vzťahov s Robom Kardashianom a Tygou, až po to, či vyčistila vzduch s Kylie Jennerovou v rozhovore s Wendy Williamsovou.

Chyna, vlastným menom Angela White, vysvetľuje, ako sa predtým kamarátila s Kim Kardashian predtým, ako sa jej bývalý snúbenec Tyga začal stretávať so sestrou Kylie.

Modelka, ktorá teraz zdieľa dcéru Dream 2 s Robom Kardashianom, sa potom spýta, či s Robom začala randiť iba v prvom rade, aby sa dostala späť k slávnej rodine. S Tygou sa delí aj o 6-ročného syna kráľa Káhiry.Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Blac Chyna debutuje na WENDY a rozpráva nám, ako zistila, že Tyga a Kylie Jenner chodili. Nalaďte si dnešok na celý rozhovor. Získajte miestne výpisy na wendyshow.com/the-show/

Príspevok zdieľaný používateľom Wendy Williamsová (@wendyshow) 15. mája 2019 o 6:28 PDT

Chyna hovorí o svojom rozchode s Tygou, ktorá účinkovala na Jennerovej narodeninovej oslave 17. narodenín po tom, čo sa dvojica začala stretávať: Niekedy veci nefungujú a potom tiež, niekedy vás veci jednoducho šíria rôznymi spôsobmi a myslím, že to sa dialo [ďalej].

To, ako to prebiehalo verejne, nebolo správne. Aj keď to nebolo verejne, nebolo to správne, pokračuje podľa TooFab .

SÚVISIACE: Blac Chyna údajne vytiahla nôž na kaderníctvo

Chyna dodáva, že rodina Kardashianovcov bola ako, no, ahoj dievča, a hodila ju pod autobus, hneď ako sa Tyga a Jennerov románik stali oficiálnymi.

Teraz hovorí o svojom vzťahu s Jennerom. Na mojej strane, naposledy sme hovorili a čo už, pretože to je Dreamova teta a podobne, a keď sme boli spolu s Robertom spolu, tieto rozdiely sme trochu odložili a odteraz budem ja. “ Som na svojej strane v poriadku a dúfam, že sme dobrí.

Keď sa diskusia opäť presunie na Roba, Chyna trvá na tom, že dvojica mala hneď skutočné spojenie, čo vysvetľuje, ako sa začali rozprávať na Instagrame po jej rozchode s Tygou.

SÚVISIACE: Harvard popiera tvrdenie Blac Chyny, že bola prijatá na obchodnú školu

Zdieľa, nechal som ho vysťahovať sa z domu Khloe Kardashian, do môjho domu, bolo to veľmi skoro. Je to dom, v ktorom sme natáčali. Nasťahoval sa ku mne, odtiaľ začal chudnúť, ostrihal si vlasy.

Chyna dodáva, že sa stali sexuálne aktívnymi trochu rýchlo, a povedala z Roba a Tygy, že ak si mala vybrať, bol Rob lepším milencom.

Kliknite a zobrazte galériu How You Feudin ‘? Wendy Williams a jej slávne hovädzie mäso

Ďalej snímka