Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Póza

Billy Porter bol „nadšený“, že bude prvým gayom na titulnej strane časopisu Essence

Keď sa mesiac hrdosti chýli ku koncu, Billy Porter sa zapísal do histórie Esencia ako vôbec prvá krycia hviezda časopisu gay.

Herec Pose sa objaví na obálke časopisu July / August, čo z neho robí vôbec prvého homosexuála v histórii časopisu.

SÚVISIACE: Billy Porter hovorí o dôležitosti čiernych trans životov

Moja mužnosť bola otázna od chvíle, keď som pochopil myšlienku, povedal Porter mag. Podľa štandardov spoločnosti som nikdy nebol dosť mužný na to, aby som chodil po zemi ... Trvalo roky, kým som zvracal špinu, ktorá mi bola o sebe povedaná a na polceste som uveril, kým som mohol chodiť po tejto zemi, ako by som si zaslúžil byť tu.

Je však nadšený z tejto príležitosti, dokonca aj keď využíva platformu na vyjadrenie sa k aktuálnemu hnutiu Black Lives Matter.

SÚVISIACE S DANOU: Billy Porter a Kirk Franklin zdôraznili, že čierna strana žije v priebehu koncertu „Global Goal“Foto: Časopis Essence

Foto: Časopis Essence

Som veľmi nadšený, že sa môžem zapojiť do tejto konverzácie Esencia mať chrbát, pretože sme to my, ktorí sme na pozíciách moci v našej komunite, kto môže zmeniť rozhovor. Olivová vetva ma tak dojala, že to hovorí svetu a našej komunite kolektívne, že LGBTQ + černošskí ľudia sú na prvom mieste černošskí občania a je tiež potrebné, aby sme ich podporovali a ctili. Prestaň nás zabíjať ako všetci ostatní.

Prečítajte si viac od Portera tu.