Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Billie Eilish odhaľuje význam textu piesne Bad Guy

Billie Eilish hovorila o textoch pre Bad Guy a o ich význame.

Eilish sa objavila na 102,7 KIIS-FM, kde si porozprávala o svojom debutovom albume Keď všetci zaspíme, kam máme ísť?

SÚVISIACE: Simon Cowell kritizuje Billie Eilish za „AGT“

Sedemnásťročný hráč o Bad Guyovi povedal: Prvotný nápad na pieseň je taký, akoby ľudia museli všetkým hovoriť, že sú vždy určitým spôsobom? Nie sú to také isté spôsoby.

Všeobecne mám pocit, že nikdy nezastihneš zlé slovo, keď všetkým povieš, že je zlé slovo. Je to - ste to vy.Ďalej pokračovala podľa NME : Ak chodíte stále dookola a hovoríte ako: „Áno, som zlý, vždy porušujem pravidlá a robím to a robím to.“ Nie ste. Viem to, pretože som to hovoril a ani som nebol. Zlé deti, zlí chlapci, zlí b *** hes, čokoľvek, robia to ** a ani nevedia.

SÚVISIACE: Badie od Billie Eilish preberá popredné miesto na horúcej stovke

Zbor Bad Guy ide, takže si tvrdý chlap / Ako naozaj drsný chlap / Nemôžem sa nabažiť / Hrudník vždy taký nafúknutý chlap / Ja som taký zlý typ / Nechaj svoju mamu smutnú / Urob svoju priateľku šialene tesný / Mohol by som zviesť tvojho otca / Som zlý / Duh.Kliknite a zobrazte galériu 10 vecí, ktoré potrebujete vedieť o Billie Eilish

Ďalej snímka