Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Bella Thorne sizzles vo svojom debute Playboy

Prskajúca Bella Thorne prináša svoje sexi pózy na stránky Playboy tento mesiac, keď debutuje v upravenom časopise pre mužov.

Devätnásťročná dračica zaútočí na smutný pohľad na objektív Chloe Aftel a zároveň vzdá hold zosnulému Davidovi Bowieovi v retro-inšpirovanom fotení.

Playboy

PlayboyHerečka sa v tomto mesiaci objavuje vo funkcii No Filter, ktorá zdôrazňuje priekopnícke ženy v šoubiznise, a v sprievodnom článku sa Thorne úprimne vyjadruje o svojej armáde neprajníkov, ktorí sa snažia skrotiť jej podráždený obraz.

Ľudia sa ma neustále snažia zmeniť, každú sekundu dňa, najmä na sociálnych sieťach, hovorí časopisu. Ľudia radi komentujú, ako je môj obraz príliš nervózny, že som príliš nervózny ... Je to veľa „robte to, nerobte to“.

SÚVISIACE: Bella Thorne odhaľuje, že je bisexuálna, vďaka fanúšikom za podporu: „Milujem ťa, chlapci“

Hviezda Amityville: The Awakening pokračuje v odrážaní sentimentu hviezd ako Kim Kardashian a Emily Ratajkowski a bije jej trollmi v sociálnych sieťach. Je tu snaha pokúsiť sa zahanbiť ženskú sexicitu tak, že nad ňu zakryjete pokrievku, ale som žena, ktorá miluje pokožku. Milujem pleť na sebe, milujem pleť na dievčatách, milujem pleť na chlapoch. Ak ste si dostatočne istí, že môžete predviesť svoje telo, mali by ste.

Napriek odporu, ktorý prináša jej sexy Snapchats a odhaľujúce selfie, je Thorne neoblomná vo vyjadrovaní svojho skutočného ja: Môže byť ťažké prinútiť vás, aby ste sa neustále sústredili na seba, zvlášť keď sa snažíte prejsť na to, kým skutočne ste. , ale nebudem sa meniť za nikoho iného. Milujem zostať verný mne.

Kliknutím zobrazíte galériu InstaGallery: Celeb Skin

Ďalej snímka