Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Sex

Herec dinosaura Barneyho podniká so špecializáciou na tantrický sex

Dinosaurus Barney sa ujal niekoľkých veľmi neočakávaných vedľajších projektov.

Vice v novom článku odhalil, že David Joyner, ktorý si od roku 1991 do roku 2001 obliekal fialový dino oblek do detského televízneho seriálu Barney & Friends, sa pre svoju druhú kariéru obrátil na obchod s tantrickým sexom a masážami.

SÚVISIACE: Prvý pohľad: Nový dokumentárny film skúma čaro filmu Mr. Rogersovo susedstvo

Joyner údajne obsluhuje 30 klientov a ponúka relácie v hodnote 350 dolárov, ktoré trvajú tri až štyri hodiny, a môžu zahŕňať skutočný sex.

Aj keď sa zdá, že jeho nový smer práce je veľmi vzdialený od jeho práce na detskej šou PBS, povedala Joyner Vice „Energia, ktorú som v kostýme priniesla, je založená na základe tantry, ktorou je láska.Všetko pramení, rastie a vyvíja sa z lásky, pokračoval Joyner. Aj keď máte emočne blokovanú energiu, najlepším spôsobom ako ju odstrániť je odstrániť ju láskou a potom ju nahradiť božskou Božou láskou. Láska lieči a umožňuje vám ďalej rásť.

Predtým, ako som sa dostal do kostýmu [Barneyho], modlil som sa a požiadal Boha, aby dovolil jeho milujúcemu božskému duchu prúdiť mnou cez kostým a nechal to nakresliť deti. Táto energia ich vždy vtiahla dovnútra, povedal Joyner o svojom fyzickom výkone (Barneyho hlas urobil iný herec). Deti sú viac duchovne prepojené ako [dospelí]. Mnohokrát, keď vidím kojencov a som vonku a v obchode s potravinami alebo čohokoľvek iného, ​​začnú na mňa zízať. Robím si vtip: ‚Vieš, kto som.‘

Povedal jeden z Joynerových klientov Vice že ich tantrické sexuálne stretnutia boli pre ňu duchovným prebudením.SÚVISIACE: HODINY: Rozkošná 11-ročná Selena Gomez spieva s dinosaurom Barneym

David bol výstredný a úžasný a k veciam, ktoré by som v tom čase nebol schopný zasiahnuť, povedala 39-ročná Leah Montes, ktorá stvárňovala postavu Luci vo filme Barney & Friends od 9 do 15 rokov. normálny, zábavný, skutočne energický a šťastný človek.

Vždy som hovoril, že to nikdy nebola náhoda, a že som mal robiť túto postavu, povedal Joyner Zlozvyk, pretože veľa prvkov Barneyho bolo veľa vecí, s ktorými som trénoval v tantre.

Kliknite a zobrazte 10 najdesivejších detských relácií Gallery TV

Ďalej snímka