Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Sladký Život Zacka A Codyho

Ashley Tisdale volá Zac Efron za svoj „najhorší“ bozk na obrazovke

Ashley Tisdale rozlieva čaj na svoj najhorší bozk na obrazovke - Zac Efron.

Herečka, ktorá momentálne hviezdi na filme Netflix Merry Happy Whatever, sa zhovárala Časopis Elle o jej najmenej obľúbenom zámku pier z jej dlhej kariéry.

Podľa Tisdale mal ale Efron dobrú výhovorku pre nedostatok šikovných schopností.SÚVISIACE: Ashley Tisdale odhaľuje, s kým by sa „vydala, zabila, zabila“ medzi Zacom Efronom a dvojčatami

Hviezdy High School Musical spolu účinkovali v epizóde seriálu Disney Channel z roku 2006 Tisdaleovej série The Suite Of Zach And Cody, kde hosťoval Efron ako Trevor, ktorý musel pobozkať Tisdaleovu postavu Maddie.Poviem vám, prečo to bolo najhoršie, dobre? rozliala sa a spomenula svojho dlhoročného priateľa. Je to najhoršie, pretože som mu tak blízko a je ako môj brat. V tom čase bol zvyknutý hrať napríklad na Warner Bros, čo je The CW, a my sme boli na Disney Channel.

V tom čase Efron, ktorý mal v súčasnosti 32 rokov, hral v dráme Summerland.

SÚVISIACE S DANOU TÉMOU: Kevin Smith a Ashley Tisdale boli zapojení do kolízie menších automobilovA tak sa on, akoby, pokúsil ma pobozkať jazykom, a ja som bol ako: ‚Choď odo mňa!‘ Ja som, ako, tak rýchlo zavrel ústa, pokračoval Tisdale. Bol som rád: ‚Toto je Disney Channel! Na Disney Channel sa tak nebozkávame! ‘Je to čudné, keď ste niekomu tak blízki. Už sme absolvovali [„High School Musical“]. Poznal som ho už roky. Preto to bolo najhoršie. Je to len [že] sme si príliš blízki.

Tisdale a Efron spolu účinkovali vo všetkých troch stredoškolských hudobných filmoch.