Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Filmy

Angelina Jolie hovorí v novom filme „Smokejumper“ s názvom „Tí, ktorí si želajú smrť“: „Naša úcta vzrástla pre tých, ktorí pracujú na fronte“

Angelina Jolie pojednáva o svojej novej úlohe v hre Who Wish Me Dead v novom rozhovore s Zábava týždenne.

Jolie hrá smokejumperku Hannah Faberovú v pripravovanom thrilleri, ktorý má byť uvedený na trh 14. mája. Jej postava bude mať za úlohu chrániť 12-ročného Connora Casserlyho (Finn Little), pretože ich v divočine prenasledujú dvojité vrahyne. pri pokuse zostať v bezpečí uprostred lesného požiaru.

Moja postava nie je svojou povahou materská, hovorí Jolie. Niekedy ma Taylor [Sheridan, režisér] opravil, pretože moje správanie k dieťaťu bolo odlišné od správania [Hannah] k dieťaťu. Trochu mi trvalo, kým som sa s [Little] zaobchádzal zle, ale dostal som sa tam!

Angelina Jolie, Finn Little vo filmoch Who Wish Me Dead. KREDIT: EMERSON MILLER / WARNER BROS.

Angelina Jolie, Finn Little vo filmoch Who Wish Me Dead. KREDIT: EMERSON MILLER / WARNER BROS.

SÚVISIACE: Angelina Jolie Stars v napínavom prvom pohľade na „tých, ktorí si želajú smrť“Jolie sa delí o hranie smokejumpera a prácu medzi ohňom. Prvý deň, keď sme boli v ohni, [všimol som si] horúčavu a to, ako rýchlo sa zmenia vetry a ako rýchlo zrazu znesie strom, ktorý ste nečakali .

Naša úcta práve vzrástla voči týmto ľuďom v prvej línii a pred tým, aká ťažká je táto práca.Jolie, ktorá bola v rozvodových konaniach a vo väzbe nad jej šiestimi deťmi Brada Pitta od ich rozchodu v roku 2016, hovorí aj o tom, že sa predtým začala venovať réžii.

Jej rodinná situácia však znamenala, že sa teraz ocitla namiesto toho, aby brala viac hereckých úloh.

Rozpráva o publikácii Milujem réžiu, ale zmenila som sa v rodinnej situácii, ktorá mi neumožnila režírovať niekoľko rokov. Potreboval som len robiť kratšie práce a byť viac doma, takže som sa trochu vrátil k pár hereckým prácam. To je naozaj pravda.

Angelina Jolie vo filme Tí, ktorí si želajú, aby som bola mŕtva. KREDIT: WARNER BROS. OBRÁZKY

Angelina Jolie vo filme Tí, ktorí si želajú, aby som bola mŕtva. KREDIT: WARNER BROS. OBRÁZKY

SÚVISIACE: Brad Pitt je „zlomený srdcom“ novým obvinením Angeliny Jolie z údajného domáceho násilia, tvrdí zdroj

Jolie dodáva svoje skúsenosti za kamerou: Z veľmi technického hľadiska si viac uvedomujem, čo režisér potrebuje, aké ďalšie výzvy čelia a koľko rôznych diel sa pohybuje.

O komplikovaných scenároch filmu hovorí: Možno, keď ste mladší a máte obrovský deň, keď musíte byť chladní, mokrí, emotívni a plačliví, myslíte na tieto veci.

Teraz ste nasmerovali a ste starší a uvedomujete si, že zatiaľ čo budete mrznúť a plakať, deje sa tu aj pyrotechnika alebo niekoľko ďalších situácií. Vyťahuje vás to zo seba.