Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Lionel Richie

„American Idol“: Katharine McPhee sa pripojila k obľúbenému fanúšikovi Willie Spence pre duet Powerhouse - Sledujte!

NedeľaAmerický idolbol preplnený veľkými výkonmi, nezabudnuteľnými okamihmi a slávnymi hosťami. Avšak boloKatharine McPhee’sduet s jedným z popredných interpretov šou, ktorý si získal pozornosť.

Willie Spence upútal pozornosť sudcov vo veľkom štýle, keď ich ohromil počas skúšky, a uviedol, že jeho kariérnym cieľom bolo získať Grammy v priebehu nasledujúcich piatich rokov - nepopierateľne ambiciózny cieľ, ktorý však všetci sudcovia považovali za legitímne možný .

Sunday’s Idol videl 12 znajlepších 24hrať dvakrát - jedno sólové vystúpenie a jeden hviezdny duet - čo znamenalo, že na zanechanie trvalého dojmu nebolo veľa času.Rýchle tempo epizódy sa však zastavilo vďaka duetu Spence a McPhee's powerhouse, pretože si vyžadovalo pozornosť.

Spoločne táto dvojica predviedla na ďalšej úrovni stvárnenie Andrea Bocelli a Celine Dion’s Classic The Prayer z roku 1999 a ukázalo sa, že to bola dokonalá vokálna výkladná skriňa rozsahu Idol hopeful.

McPhee, ktorý bol finalistom American Idol počas piatej sezóny show v roku 2006, vyzeral ako ohromený Spenceinými ohromujúcimi vokálmi a jeho talent a remeslo ho očarili.

Pieseň mala zvláštny význam aj pre tých dvoch, pretože ju Spence venoval svojmu nedávno zosnulému starému otcovi, zatiaľ čo McPhee venovala svoje vystúpenie zosnulému otcovi, ktorý zomrel v júli 2018.

V mojich očiach nemôžeš urobiť nič zlé,Luke Bryanpovedal po čísle. Súčasťou toho, že som hviezdou, je to, že sa do teba ľudia zaľúbia a, človeče, ja som do teba zaľúbený a do toho, ako chodíš na javisku, a do spevu a do toho pochádza. Je to úžasné.

Lionel richiedal Spencemu rozkošnú prezývku Willie Pavarotti a vysvetlil: „V našom podnikaní nechcete byť spevákom, chcete byť stylistom. Máte svoj vlastný jazdný pruh a sledovať vás je priam fascinujúce.

V zákulisí ohromený McPhee žasol nad schopnosťou Spenceho vziať slávnu pieseň a urobiť ju svojou vlastnou, urobiť z nej niečo svieže, iné a stále skvelé.

Urobil „The Prayer“, niečo, čo spieva Andrea Bocelli, aby znelo ako niečo, čo bude Willie spievať, čudovala sa.

Katy Perrypovedal, že duet bol ústrednou husou kožou a že skutočne predviedol váš hlas a rôzne úrovne ... ktoré máte v sebe.

Myslím si, že aby som to vyhral, ​​ide o výber piesne, dodal Perry. A je to o tých úžasných klasických skladbách, ktoré spievajú iné veľmoci, a ktoré ukazujú, že ste tiež veľmocou.

V pondelok dostane ďalších 12 spevákov z Top 24 šancu doručiť svoje dve čísla. Predtým, než bude rozdelených osem nádejí a 18 postúpi dopredu.

Americký idolsa vysiela v nedeľu a pondelok o 20:00. ET / PT na ABC.

VIAC OD ET:

„American Idol“: Pozrite si najlepších 24, ktorí dostatočne zaujali sudcov, aby mohli pokračovať

Look Kike Perry skočí do bazénu po obálke Miley Cyrus

„American Idol“: Twitter reaguje na srdcervúce vylúčenie

Twitter reaguje na to, že Katy Perry škádlila hypotetický Taylor Swift Collab