Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Film „America’s Got Talent“ zužuje svojich 5 finalistov - pozrite sa, kto napreduje

SPOILER ALERT: Čítanie ďalej odhalí päť dejstiev, ktoré sa posunú vpred do finále America’s Got Talent, takže postupujte opatrne.

S finále sezóny America’s Got Talent naplánovaným na budúci týždeň sa výsledky stredajšej noci pustili do podnikania. Eliminovali sa tak šiesti z 11 činov, ktoré sa uskutočnili v utorok, a päť z nich, ktoré zostanú súťažiť vo finále budúci týždeň.

Z činov, ktoré odzneli v utorňajšej epizóde, bolo vystrihnutých šesť: zborová spevácka skupina Voices of Our City Choir the W.A.F.F.L.E. Kúzelník tanečného tímu posádky Max Major sa odvážil spevákovi Celinovi Jonathanovi Goodwinovi a hltačovi mečov Brettovi Loudermilkovi.To znamená, že päť, ktorí postúpia do budúcotýždňových finále, sú: tanečné duo BAD Salsa akrobati sestry Bello a speváčky Cristina Rae, Daneliya Tuleshova a Kenadi Dodds.

SÚVISIACE S DÁTUM: „America’s Got Talent“: BTS podáva zábavné „dynamitové“ vystúpenie počas semifinálových výsledkov

Tieto činy sa pripoja k piatim vopred oznámeným finalistom: speváčkam Roberte Battagliovej a vokálnemu duu Archieho Williamsa Broken Roots, hovorenému slovu, básnikovi Brandonovi Leakovi a leteckému interpretovi Alanovi Silvovi.

Divákov výsledkových výsledkov medzitým pobavili aj vystúpenia superstarov K-Popu BTS a radu kamencov AGT, vrátane mentalistu Colina Clouda, kúzelníka Shin Lima, břichomluvečky Darci Lynne Farmerovej a šampióna minulej sezóny Kodi Leeho.

Živé výsledky finále sa vysielajú v stredu 23. septembra.