Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Angelica Hale

Film „America’s Got Talent: The Champions“ korunuje víťaza - Zistite, kto bol vyhlásený za najlepšieho z najlepších!

* Pozor: Spoilery vpredu *

America’s Got Talent: The Championsbol korunovaný najlepším šampiónom v pondelok, na konci druhej noci vrcholného finále sezóny.

V celej epizóde účinkovalo všetkých 12 finalistov súťaže opäť, pričom niektoré činy účinkovali spoločne a ďalší súťažiaci predvádzali svoje činy individuálne, predtým ako odhalili veľkého víťaza sezóny.

S Christinou Ramos, Darci Lynne Farmerovou, Kazateľom Lawsonom, Shin Lim a Kseniou Simonovou, ktoré sa dostali do finálovej päťky, je víťazkou vôbec prvej sezóny America’s Got Talent: The Champions…

... kúzelník aVíťaz sezóny AGT 13, Shin Lim!Medzitým, farmár -14-ročný ventriloquistický operný spevák a víťaz sezóny AGT 12- prišiel druhý, zatiaľ čoZlatý bzučiak a ukrajinský umelec v pieskuNa treťom mieste skončila Simonová.

Denny Directo, ET, hovoril s Limom ešte predtým, ako bolo nahrané finále. Dvadsaťsedemročný zabávač uviedol, že je mi cťou byť späť na pódiu a hrať pre sudcov.

Spočiatku som váhal, pretože som mal určite pocit, že nemám veľa času na odpočinok alebo na vytvorenie niečoho nového, ale bol som rád: ‚Vieš čo? Toto je príležitosť raz za život, “uviedol Lim, ktorý v septembri vyhral svoju sezónu„ AGT “. Takže som bol rád: ‚Musím to urobiť.‘ Kedy inokedy môžete byť okolo takých talentovaných ľudí?Pred vyhlásením za víťaza vystúpil Lim v ​​pondelok na pódiu a pridala sa k nemu hviezda Brooklynu Nine-NineMelissa fumeropre zábavnú ukážku jeho blízkych kúzelníckych schopností pomocou podpisovej značky divadelného kartového umenia.

SÚVISIACI OBSAH:

Finále „AGT: Šampióni“: Sudcovia nasadili svoj život pre nervy drásajúce kuše

„AGT: The Champions“, moderátor Terry Crews Slams Golden Buzzer pre umelca hrajúceho piesok

„AGT: Champions“: Inšpiratívna speváčka Kechi sa rozpadla po získaní zlatého bzučiaka od Simona Cowella