Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Doc Brown

Al Roker obhajuje halloweenský kostým pred skandálom Megyn Kelly Blackface

Bol Halloween niekedy pre reláciu NBC’s Today taký problematický?

Po náhlom zrušení Megyn Kelly Today po jej širokej posmešnej obhajobe čiernej tváre sa dnes kotva počasia Al Roker v stredajšej šou ocitla v ohni nad výberom halloweenského kostýmu.

Všetko to začalo zdanlivo neškodnou fotografiou zverejnenou na facebookovej stránke prehliadky, na ktorej bola posádka Today predvádzajúca svoje Halloweenske oblečenie inšpirované 80. rokmi.SÚVISIACE: Ranné televízne programy sa vracajú do 80. rokov na oslavy Halloweenu

Roker a dnešný meteorológ Dylan Dreyer boli súčasťou tímového kostýmu, ktorý bol oblečený ako Doc Brown a Marty McFly z filmu Návrat do budúcnosti.

Niektorí ľudia, ktorí komentovali fotografiu, sa však sťažovali na Rokerov kostým, čím vyvrhli obvinenie, že v dôsledku škandálu s Megyn Kelly bol černoch vykresľujúci bielu postavu nejako pokrytecký.

Roker túto kritiku rýchlo uzavrel pomocou obyčajného zdravého rozumu, aby ilustroval rozdiel medzi vyfarbením jednej tváre tak, aby napodobňoval rasu postavy, na rozdiel od jednoduchého obliekania sa ako táto postava.

SÚVISIACE: Hudobné ikony kanála Ladies ‘The Talk’ vo vojne Halloween Lip-Sync War

Poviem to poslednýkrát, ale ľudia, ktorí to pochopia, a tí, ktorí NESMÚ, to neurobia, vyhlásil Roker v štipľavom tweete.

Môžem byť Doc Brown, nosím oblečenie a parochňu a nemením farbu pleti, pokračoval a dodal, ak ste bieli, môžete byť prezidentom Obamou, ak chcete. Len si nezafarbujte pokožku!

Kliknite a zobrazte galériu Hostitelia televízie, ktorí sa obliekajú na Halloween 2018

Ďalej snímka