Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Aaron Rodgers potvrdzuje svoje vystúpenie „Game of Thrones“ a odhaľuje, že sa mu finále nepáčilo

Aaron Rodgers môže byť najväčšou osobnosťou superfanúšikov hry Game of Thrones na svete a rozohrávač Green Bay Packers nastavuje záznam o svojom portréte GoT a odhaľuje svoj nezmenený názor na veľké finále šou.

V rozhovore s novinármi prostredníctvom Stephena Watsona z WSIN 12 News , Sa Rodgers venoval teóriám fanúšikov o tom, ktorú postavu si zahral v predposlednej epizóde sezóny.

Nebol som chlapík, ktorý sa popálil, povedal Rodgers novinárom a dodal: A som sklamaný z každého človeka, ktorý by to povedal vlastne ja, pretože ak by ste sledovali, ako ten človek beží, je to úplne nešportovec. Celkom nešportovec.SÚVISIACE: Hviezda NFL Aaron Rodgers predvádza svoje ‘Game Of Thrones’ Cameo

Rovnako odmietol dohady, že hral na lukostrelca. Ani ja som nebol lukostrelec, potvrdil Rodgers. Aj keď ten človek určite vyzeral ako ja.

Ďalšia teória, podľa ktorej Rodgers hral muža videného krátko pri zvonici, bola skutočne správna a pripúšťal, že konkrétna teória bola pravdivá.

Rodgers medzitým prezradil, že je jedným z mnohých divákov, ktorí neboli spokojní s tým, ako sa veci skončili (UPOZORNENIE: SPOILERY VEĽA!).

SÚVISIACE: Hviezda „Game of Thrones“ Emilia Clarke hovorí „Show of Finale Twist“ „Came Out Of F ** king Nowhere“

Na otázku, či sa mu koniec páči, odpovedal rozhodným Nie.

Milujem predstavenie a bolo to skvelých 10 rokov, ale nie. Myslím, že prídete na koniec a Tyrion hovorí, že najlepším príbehom je Bran, ktorý mimochodom pred tromi epizódami povedal, že už nie je Bran Stark? Rodgers sa chytil.

Jon mal lepší príbeh. Dany mala lepší príbeh. Arya mala lepší príbeh. Sansa mala lepší príbeh. Tyrion mal lepší príbeh. Varys mala lepší príbeh. Bronn, oveľa lepší príbeh. Jamie lepší príbeh. Cersei, asi lepší príbeh. Gendry Baratheon, lepší príbeh.

SÚVISIACE: Emilia Clarke hovorí, že sledovala Hitlerove videá, aby sa pripravila na finále „Game of Thrones“

Kto si teda myslí, že mal Rodgers skončiť na vrchole železného trónu Westerosu?

Myslím si, že Dany mala byť na tróne, trval na tom Rodger.

Tu je však vec, tu je moja posledná teória. Ak Bran, trojoký havran, ktorému ide predovšetkým o zdravie ríše, zamyslime sa nad tým, čo urobil, povedal.

SÚVISIACE: Hviezdy „Game of Thrones“ sa rozlúčili s prehliadkou na sociálnych sieťach

V podstate chcel trón po celú dobu, pretože to bol on, kto povedal Starkom s vedomím, že Sansa povie Tyrionovi, pretože vedel, že Tyrion bude hovoriť s Varysom, pretože vedel, že plánujú smrť Dany, pretože to ju nasralo, čo ju viedlo k buď Šialenou kráľovnou, uzavrel. Takže on celú dobu musel celú túto vec nastaviť? A na konci povie: ‚Nechcem byť kráľom, ale prečo som celú cestu cestoval, aby som tu bol?‘ Nie.

Kliknite a zobrazte galériu Čo bude nasledovať po obsadení hry „Game of Thrones“?

Ďalej snímka