Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Michael Clifford

Gitarista 5SOS reaguje na nelichotivý kontroverzný titulný príbeh „Rolling Stone“

Fanúšikovia boli pobúrení, keď stránky dokazujú blížiaci sa stav Titulný príbeh 5 sekúnd leta v Valiaci sa kameň boli prepustení online a skupina Aussie vypadla ako kopa oprávnených hlupákov.

V článku Luke Hemmings cituje slová: Keď dáte štyroch mladých chalanov do zájazdového autobusu, hráte divadlá a potom arény, budete sexovať s mnohými dievčatami.

Súvisiace: 5 sekúnd leta v Orange LoungeHemmings pokračujú: Mali sme sa dobre. Viaceré dievčatá za jednu noc, pýta sa anketára? Máte pocit, že by som to nemal povedať, hovorí úškrnne Hemmings. Dalo by sa povedať, že možnosť je veľká. Možností je neúrekom.

2F9F7A0A00000578-3374833-image-a-21_1451155499898

Nasledovalo pobúrenie, keď verní fanúšikovia kapely cítili, že je 5SOS vriečkom do vreca, s hashtagom # WeAreProudOfYou5SOS trendy na Twitteri.

//platform.twitter.com/widgets.js Medzitým si ďalší fanúšikovia vzali za úlohu spisovateľa profilu, pričom jeden sa ho dopustil tým, že ho popísal ako smutný pokus 11-ročného chlapca napísať beletriu pre fanúšikov.

//platform.twitter.com/widgets.js

Ostatní fanúšikovia však boli príbehom tvrdo zasiahnutí, pričom vyjadrili svoju dezilúziu z kapely, pričom napísali iba jeden text: Prečo mám pocit, že celý článok 5sos Rolling Stones bol vytrhnutý z kontextu a nikto nám ho nepotvrdí? Ďalší fanúšik dúfal, že článok bol vykonštruovaný. Naozaj skutočne dúfam, že článok Rolling Stones je falošný pred naším letopočtom, ak nie, potom je realita 5sos, že sú milí chlapci, skutočne mŕtva.

Súvisiace: Sprievodca začiatočníkom po 5 sekundách leta

Zatiaľ čo skupina musí kontroverziu oficiálne komentovať, gitarista Michael Clifford ju prepadol Valiaci sa kameň príbeh v stručnom tweete:

//platform.twitter.com/widgets.js