Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Neskorá Šou

50 Cent hovorí Stephenovi Colbertovi, že jeho koncertné žartovanie na Ja Rule nebolo „žiadna veľká dohoda“

V októbri 50 Cent vzal svoj dlhoročný spor s Ja Rule do absurdných nových výšin, keď videl Groupona inzerovať vstupenky na 15 dolárov na nadchádzajúce predstavenie Ja Rule - a minul 3 000 dolárov na nákup 200 lístkov v prvých radoch, aby jeho kolega rapper pozerať sa na prázdne miesta, keď vystupoval.

Vystupuje ďalej Globálne ‘S Neskoré predstavenie so Stephenom Colbertom v piatok vystúpil 50 Cent (vlastným menom Curtis Jackson) so svojím žartom (diskusia sa začína na videu vyššie o 8:00).

Kúpil som prvé štyri rady jeho koncertu, priznal, s veľkým úsmevom na tvári.

SÚVISIACE: Ja Rule predpokladá víťazstvo v dlhotrvajúcich sporoch s 50 centmi

Bolo tam ako Groupon za 15 dolárov. Nebol to žiadny veľký problém, dodal a spôsobil, že Colbert sa rozosmial.Takže keď vyšiel, v prvých štyroch radoch jeho koncertu nebol nikto? spýtal sa Colbert.

Teraz musíte vyskúšať svoje herectvo, keď vstúpite a nikto nie je na predných sedadlách, pridal 50 centov. Stále musíš hrať ako každý!

Nechcete [pípať] so sebou, vtipkoval Colbert.Neskoré predstavenie so Stephenom Colbertom sa vysiela cez víkendy o 23:35 ET / PT zapnuté Globálne môžete tiež sledujte celé epizódy online .

Kliknite a zobrazte galériu 50 Cent: Man of Pursuits

Ďalej snímka