Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Law Roach

Gala slávnosť 2019: Zendaya rozsvieti koberec v osvetlených Popoluškových šatách

Spôsob, ako rozsvietiť červený koberec!

Zendaya dorazila kGalavečer kostýmového inštitútu Metropolitného múzea umenia 2019na sebe žiarivé šaty, ktoré by im sama Popoluška závidela.

Zendaya. Foto: Dimitrios Kambouris / Getty Images pre The Met Museum / Vogue

Zendaya. Foto: Dimitrios Kambouris / Getty Images pre The Met Museum / VogueOhromujúce šaty Tommy Hilfiger sa trblietali v odtieňoch striebornej a svetlo modrej a vyzeralo to, že sa rozžiarili okolo22-ročná speváčkaa herečka.

Účesy si upravila rovnako ako princezná Disney a zvierala rozkošnú kabelku v tvare tekvicového kočíka z populárnej rozprávky.

NEW YORK, NEW YORK - MÁJ 06: Zendaya sa zúčastňuje slávnostného tábora slávností 2019, ktorý sa koná v metre: Poznámky o móde v Metropolitnom múzeu umenia 6. mája 2019 v New Yorku. (Foto: Dimitrios Kambouris / Getty Images pre The Met Museum / Vogue)

NEW YORK, NEW YORK - MÁJ 06: Zendaya sa zúčastňuje slávnostného tábora slávností 2019, ktorý sa koná v metre: Poznámky o móde v Metropolitnom múzeu umenia 6. mája 2019 v New Yorku. (Foto: Dimitrios Kambouris / Getty Images pre The Met Museum / Vogue)- Dimitrios Kambouris / Getty Images pre The Met Museum / Vogue

Samozrejme, rozprávkový vzhľad by nebol kompletný bez krstnej mamy z víly a, samozrejme, mala po svojom boku temperamentnú v podobe svojho stylistu Law Roacha.

Tí dvaja boli hitom, pretože pózovali pri fotografiách s rekvizitami ako rozprávkový prach a prútiky. Veci sa ešte viac snili, keď sa zdalo, že zámerne stratila papuču pred vstupom na miesto konania!

Viac sa dozviete na Met Gala nižšie.

Viac z ET:

SLEDOVAŤ: Met Gala 2019: Hviezdy odhaľujú príbehy za ich najhovorenejšími okamihmi Met Gala

EXKLUZÍVNE: Met Gala 2019: Kacey Musgraves je doslova „verziou Barbie“ v životnej veľkosti!

NOVINKA: Met Gala 2019: Cardi B vyrazí so svojím rozľahlým, táborovo ladeným outfitom